Hlásenia mestského rozhlasu 10.04.2019

Deň otvorených dverí v MŠ Klokočova,
Predaj - podnikateľka z Rožňavy,
Oznam - stratená peňaženka

MsKS a Gemersko-malohontské osvetové stredisko vás pozývajú na regionálnu súťažnú prehliadku pod názvom Zlatá strunka, ktorá sa uskutoční 12.apríla 2019 od 10.00 hodiny v Dome kultúry. Počas prehliadky bude vo vestibule predaj veľkonočných výrobkov tradičných remeselníkov.

Súkromná podnikateľka z Nových Zámkov ponúka na mestskej tržnici široký sortiment hotových záclon, kvalitné 7-dielne 5D návlečky v akciovej cene, široký sortiment kvalitného spodného prádla českej výroby a rôzny iný tovar.

Materská škola Klokočova srdečne pozýva rodičov s detičkami na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 25.apríla 2019 od 10.00 do 11.30 hod. v malej triede (nad DEDESOM). Detičkám prineste papučky.

Podnikateľka z Rožňavy ponúka na parkovisku za kultúrnym domom na predaj: elegantné blúzky, tričká, polokošele, šaty, pyžamá, rôzne nohavice, spodné prádlo, ponožky, rôznu obuv, umelé kytice a iný jarný tovar za výhodné ceny.

Predávať sa bude do 15.00 hodiny.

Na námestí sa stratila peňaženka. Prosíme nálezcu, aby ju odovzdal na MsP. Nálezcu čaká odmena.

Vytvorené: 10. 4. 2019
Posledná aktualizácia: 10. 4. 2019 14:09