Hlásenia mestského rozhlasu 10.09.2021

VK Iskra Hnúšťa - Volejbalový turnaj mladších žiačok o Pohár mesta
Oznam MsP - nález zväzku kľúčov
Oznam - Ponuka práce v Írsku

Banskobystrický samosprávny kraj a petičný výbor pod vedením Zoltána Cipruša vyzývajú obyvateľov nášho mesta ,aby sa zapojili do petičnej akcie, ktorej cieľom je zachrániť nemocnicu v Rimavskej Sobote. Je dôležité aby občania Banskobystrického samosprávneho kraja mohli naďalej využiť zdravotnú starostlivosť v plnom rozsahu aj v Rimavskej Sobote.

V petícii sa požaduje, aby ministerstvo zdravotníctva a vláda SR prehodnotili pripravovaný návrh reformy nemocníc.

Petíciu môžete podpísať v priestoroch mestského úradu dnes do 15.00 hodiny.

Kino Rimava v Hnúšti vás pozýva na novú československú komédiu Bábovky už dnes o 18-tej hodine do kinosály MsKS v Hnúšti. Príďte si s nami pozrieť príbeh, v ktorom zistíte, že niektoré stretnutia môžu navždy zmeniť váš život.  Vstupné: 2,€.  Tešíme sa na vás.

Futbalový klub Iskra Hnúšťa vás pozýva na majstrovské futbalové zápasy, ktoré sa uskutočnia zajtra 11. septembra 2021, starší žiaci o 10.00 hod. a mladší žiaci o 11:45 hod. proti súperom TJ Sklo Tatran Poltár. Svoj majstrovský zápas odohrajú aj dorastenci v nedeľu 12. septembra 2021 o 10.00 hodine proti MŠK Rimavská Sobota.

Všetky zápasy sa odohrajú na štadióne FK Iskra Hnúšťa v zmysle usmernení Slovenského futbalového zväzu a podmienok Úradu verejného zdravotníctva.

Volejbalový klub Iskra Hnúšťa vás pozýva na 18. ročník volejbalového turnaja mladších žiačok o Pohár mesta, ktorý sa uskutoční zajtra 11. septembra 2021 o 9.00 hodine v Mestskej športovej hale v Hnúšti za účasti družstiev z Krupiny, Prievidze, Zvolena, Poltára, Dolného Kubína, Levíc, Žiaru nad Hronom a domácej Iskry Hnúšťa.

Turnaj sa bude riadiť usmerneniami Úradu verejného zdravotníctva platnými ku dňu 11. septembra 2021 pre okres Rimavská Sobota.

Pred MŠ Klokočova sa našiel zväzok kľúčov. Bližšie informácie v klientskom centre MsÚ.

V záhrade 1. mája sa našiel zväzok kľúčov. Bližšie informácie na MsP.

Mäsozávod  v Írsku ponúka prácu pre pomocných pracovníkov na trvalý pracovný pomer. Znalosť cudzieho jazyka nie je potrebná. Ponuka práce v stavebníctve - pozemné práce s praxou. Bližšie informácie na t. č. 0948 627 422.

Vytvorené: 10. 9. 2021
Posledná aktualizácia: 10. 9. 2021 12:13