Hlásenia mestského rozhlasu 11.05.2023

Predaj - podnikateľka z Poľska
Predaj - súkromný chovateľ
Ozna

Mesto Hnúšťa oznamuje, že z technických príčin bude komunálny odpad vyvážať spoločnosť Brantner Gemer, s.r.o.. Vývoz komunálneho odpadu, ktorý bol plánovaný na pondelok, utorok a stredu sa bude vyvážať vždy v UTOROK a vývoz komunálneho odpadu plánovaný na štvrtok sa bude vyvážať vždy v PIATOK. Za porozumenie vám ďakujeme.

Technické služby mesta Hnúšťa oznamujú, že už je pokosený nový cintorín, cintorín v st. Likieri, pod nemocnicou a v mestskej časti Hačava.

Milé mamky, srdečne vás pozývame osláviť deň matiek s kultúrnym programom, ktorý si pre vás pripravili deti zo základnej umeleckej školy, detského folklórneho súboru Zrkadielko, Taekwondo klubu, súboru Romano Drom, či súboru moderného tanca Echo. Toto všetko a ešte o čosi viac vás čaká v nedeľu 14.mája 2023 o 15.00 hodine v Dome kultúry v Hnúšti.

Od 2.júna do 4.júna 2023 môžete stráviť dni oslavou nášho mesta.  Headlinerom sobotného večera bude skupina NOCADEŇ. V cene vstupenky bude aj vystúpenie skupiny MARLETT, predkapely Betka a Pohľad z blízka a záverečná párty v podaní DJ KAYA a DJ GUSTA. Lístky za predpredajovú cenu 3,- € si môžete zakúpiť v kancelárii MsKS, v klientskom centre MsÚ a v knižnici. Okrem tohto všetkého vám v sobotu ponúkame koncert Marcely Laiferovej, ktorý bude zdarma o 17.00 hodine v dome kultúry. Tešíme sa na vás.

Do nášho mesta prichádza vynikajúce predstavenie pre deti Stroj času v prevedení Divadla Actores. Lístky si treba rezervovať vopred na tel. č. 0901 706 641 do nedele 14.mája 2023, inak sa predstavenie zruší. Cena lístku v predpredaji je 5,- €.

Futbalový klub Iskra Hnúšťa vás pozýva na majstrovský futbalový zápas dorastencov, ktorý sa odohrá v sobotu 13.mája 2023 o 15.00 hodine na štadióne FK Iskra Hnúšťa. Súperom nášho klubu bude TJ Sklotatran Poltár.

Volejbalový klub Iskra Hnúšťa vás pozýva na barážový zápas proti TJ ŠK VK Krupina, ktorý sa odohrá v nedeľu 14.mája 2023 o 9.00 hodine v Mestskej športovej hale v Hnúšti.

Predajňa APP nábytok na ulici Hlavnej vás pozýva na výpredaj nábytku a bytových doplnkov so zľavou 30% - 50%. Otvorené bude aj v sobotu v čase od 9.00 do 11.00 hodiny.

Podnikateľ z Revúcej predáva na mestskej tržnici paplónové a posteľné súpravy, plachty, prehozy, vankúše, obliečky, deky, lakové obrusy, tkané koberce.

Podnikateľka z Poľska predáva za kultúrnym domom:

- zemiaky konzumné 15 kg za 7,- €,

- zemiaky sadbové 15 kg za 7,- €,

- cibuľu 2 kg za 2,50 €,

- mrkvu 2 kg za 1,50 €,

- petržlen 1 kg za 1,50 €,

- šalát 1 ks za 0,80 €,

- reďkovku 1 zväzok za 0,80 €,

- kapustu novú 1 ks za 1,50 €,

- uhorku šalátovú 1 ks za 0,50 €,

- uhorku šalátovú 5 ks za 2,- €,

- jablká 5 kg za 3,- €,

- pomaranče 3 kg za 4,- €,

- hrozno 0,5 kg za 1,50 €,

- hrozno 1 kg za 2,50 €,

- kiwi 1 kg za 1,50 €,

- jablkovú šťavu 5l za 5,- €.

Súkromný chovateľ bude dnes od 11.00 do 11.30 hod. predávať za kultúrnym domom červené sliepky nosnice v plnej znáške. Cena za 1 ks je 4,- €, pri odbere 10 ks je cena 3,50 €/ks. Sliepky sú vhodné na ďalší chov.

Prosíme občana, ktorý našiel turisticko-medicinálne okuliare, nech ich prinesie do klientskeho centra MsÚ.

Vytvorené: 11. 5. 2023
Posledná aktualizácia: 12. 5. 2023 10:12