Hlásenia mestského rozhlasu 11.08.2020

Oznam - Stredoslovenská distribučná, a. s.
Oznam – Základná škola Janka Francisciho Rimavského v Hnúšti
Oznam MsÚ – Nezisková organizácia Terra Grata
Oznam – Zájazd na termálne kúpalisko RAPOVCE
Kino Rimava - JOKER
Oznam MsKS - Jazda cyklobusom do Národného parku Muránska planina
Predaj – podnikateľka z Rožňavy
Predaj - podnikateľka z Poľska

Stredoslovenská distribučná, a. s. oznamuje že dňa 14. augusta 2020 v čase od 7:30 do 16:30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny z dôvodu plánovaných prác na zariadeniach distribučnej sústavy prevádzkovateľa. Dodávka elektriny bude prerušená na uliciach:

• Hlavná 386, 390, 404, 419 -422, 425, 428, 430, 431,
  • Kpt. Nálepku 134,
  • Nábrežie Rimavy 448 – 454, 457, 803,
  • Štefana Marka Daxnera 430.

Vedenie a pedagógovia Základnej školy Janka Francisciho Rimavského na Nábreží Rimavy v Hnúšti pozývajú svojich žiakov do letnej školy, ktorá sa uskutoční v termíne 17. – 21. augusta 2020. Žiaci budú organizovaní v troch skupinách – 1. až 3. ročník, 4.a 5. ročník a 6. až 9. ročník pod vedením pedagogických zamestnancov. Pre žiakov je pripravený bohatý program. Obedy sú zabezpečené v školskej jedálni. Účasť žiakov v letnej škole je bezplatná. Absolvovanie letnej školy je prednostne určené pre žiakov, ktorí sa do nej prihlásili na konci školského roka. Vzhľadom na to, že v priebehu prázdnin sa niektoré miesta uvoľnili, ďalší žiaci sa môžu dodatočne prihlásiť do 13. augusta na mailovej adrese školy zsnrhnusta@gmail.com. Zoznam žiakov zaradených do programu letnej školy bude zverejnený na stráne školy 14. augusta 2020. Všetkým žiakom prajeme pekný zvyšok prázdnin.

Mesto Hnúšťa a Nezisková organizácia Terra Grata Vás v rámci projektu Všetci raz budeme slabí pozývajú na

poradenské podujatie pre seniorov a osoby so zdravotným postihnutím

týkajúce sa tém:

• diskriminácia z hľadiska veku a zdravotného postihnutia
  • kompenzácie, ktoré poskytuje ÚPSVaR zdravotne postihnutým a seniorom
  • sociálne služby a zariadenia sociálnych služieb pre seniorov a zdravotne postihnutých
  • možnosti doplatkov za lieky a zdravotné pomôcky zo zdravotnej poisťovne
  • trh práce a osoby so zdravotným postihnutím
  • právne poradenstvo, individuálne konzultácie

Podujatie sa uskutoční dňa 14.8.2020 o 10:00 hod. v prístavbe Mestského kultúrneho strediska Hnúšťa

Základná organizácia Slovenského zväzu zdravotne postihnutých Vás pozýva na autobusový zájazd na termálne kúpalisko RAPOVCE dňa 19. augusta 2020 s odchodom o 7.30 hod. pri detskom ihrisku pred poliklinikou.

Poplatok: členovia 3 €, cudzí 5 €, deti do 3 rokov bezplatne, deti do 18 rokov 3 €.

Poplatok je potrebné zaplatiť do 16. augusta 2020 pani Margite Morongovej v Klube Dôchodcov, alebo Oľge Berceliovej ul. 1. mája 638/9.

Kino Rimava v Hnúšti vás pozýva na premietanie thrilleru JOKER. Príďte si s nami pozrieť zaujímavý príbeh šialenca a zločinca JOKERA v letnom kine Rimava pod hviezdnym nebom na amfiteátri v Hnúšti už tento piatok, 14.augusta o 21.hodine. Stánok s občerstvením v areáli. Vstupné: 3,-€.

Turistické informačné centrum Hnúšťa pre vás aj tento rok pripravilo nezabudnuteľnú jazdu cyklobusom do Národného parku Muránska planina. Už túto sobotu 15. augusta 2020 máte možnosť navštíviť Hrad Muráň, výhliadku Poludnica, pozrieť si chov polodivokých koní či lúku plnú sysľov. V prípade potreby môžete využiť aj našu požičovňu bicyklov. Prihlásiť sa môžete na čísle 0901 706 641, alebo osobne v Turistickom informačnom centre, či kancelárii MsKs v Hnúšti.

Podnikateľka z Rožňavy predáva na mestskej tržnici tričká, šaty, spodné prádlo, legíny, krátke nohavice, šlapky, sandále  a iný tovar v akcii.

Podnikateľ z Poľska predáva za kultúrnym domom nové zemiaky 15 kg za 4 €, paradajka, paprika a slivky za 1 €, broskyne za 1,20  €, kukurica 5ks za 1,50  €, čučoriedky za 5  €, cibuľa a cvikla 10kg za 4  €.

Vytvorené: 11. 8. 2020
Posledná aktualizácia: 13. 8. 2020 9:42