Hlásenia mestského rozhlasu 12.10.2020

Oznam MsÚ - Zber a odvoz nábytkových častí zo sídlisk
Oznam - Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a. s.
Predaj - Zelenina a ovocie

Mesto Hnúšťa prostredníctvom Technických služieb mesta bude realizovať zber a odvoz nábytkových častí zo sídlisk. Dnes 12. októbra 2020 o 14.30 hod. bude pristavený traktor s vlečkou na sídlisku I. mája a Milana Rastislava Štefánika a odpad bude následne vyvezený.

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a. s. Banská Bystrica závod 04 Rimavská Sobota oznamuje svojim odberateľom pitnej vody, že od 13.októbra do 16.októbra 2020 bude v čase od 7.30 do 14.30 hod. vykonávané plánované odkalenie vodovodného potrubia verejného vodovodu v celom meste.

Všetkých odberateľov vody žiadame, aby v čase odkaľovania v obmedzenom množstve t.j. len na hygienické účely používali pitnú vodu z verejného vodovodu, nakoľko táto môže mať prechodne zhoršenú kvalitu v ukazovateľoch farba a zákal a následne môže dôjsť k náhlemu poklesu tlaku v potrubí. Zmena kvality pitnej vody môže ovplyvniť aj kvalitu TÚV. K obnoveniu dodávky pitnej vody dôjde v poobedňajších hodinách.

Za porozumenie Vám ďakujú.

Podnikateľka z Rimavskej Soboty predáva na mestskej tržnici zemiaky na zimné uskladnenie 15 kg za 3,90 €. Prijíma objednávky na rezanú kapustu.

Vytvorené: 12. 10. 2020
Posledná aktualizácia: 12. 10. 2020 14:36