Hlásenia mestského rozhlasu 12.12.2019

Očná optika ANPEK - meranie zrakovej ostrosti
Masážne zariadenie REMAS - darčekové poukážky
FK ISKRA Hnúšťa - halový turnaj

Mesto Hnúšťa a školy v meste Vás srdečne pozývajú v dňoch 16. a 17.decembra na Hnúšťanské adventné dni 2019, ktorých súčasťou budú tradičné vianočné trhy spojené s ponukou chutných jedál a ručne robených výrobkov žiakov a študentov našich škôl.

Mesto Hnúšťa a Mestské kultúrne stredisko v Hnúšti Vás srdečne pozýva na folklórny program ČAROVNÉ VIANOCE, ktorý sa uskutoční v nedeľu 15.decembra 2019 o 16.00 hodine vo veľkej sále domu kultúry.

Účinkujú: Ľudová hudba folklórneho súboru SINEC, spevácke skupiny SKALINY a HÚŽVA, Detský folklórny súbor ZRKADIELKO.

Vstupné: ľubovoľné

Výbor MČ Skalica - Kotlište a primátor mesta Vás pozývajú na zasadnutie výboru, ktoré sa uskutoční v stredu 18. decembra 2019 o 16:30 hod. v kancelárii primátora mesta.

Kvetinárstvo TULIPÁN Vám oznamuje, že má v predaji živé vianočné stromčeky.

Očná optika ANPEK oznamuje, že v pondelok 16. decembra 2019 v čase od 11.00 do 11.45 hod.   v priestoroch zasadačky MsÚ uskutoční meranie zrakovej ostrosti zdarma. Môžete si dať vymeniť sklá do vlastného rámu alebo vyhotoviť komplet nové dioptrické okuliare. Ak nosíte okuliare, prineste si ich pre porovnanie so sebou. Hotové dioptrické okuliare Vám prinesú osobne.

Masážne zariadenie REMAS centrum v budove pošty v Hnúšti už 9 rokov ponúka certifikované masáže, infrasaunu, produkty pre zdravie z aloe vera a tradičnej čínskej medicíny. Veľmi dobrý darček na Vianoce pre zdravie obdarovaného sú darčekové poukážky, ktoré ponúkajú v rôznych cenách, objednať si ich môžete na telefónnom čísle 0905 93 95 10 u p. Vladimíra Zána.

Futbalový klub Iskra Hnúšťa pozýva priaznivcov futbalu na halový futbalový turnaj dospelých, ktorý sa uskutoční v sobotu 14.12.2019 od 9.30 hod. v mestskej športovej hale.  Turnaj je kvalitne obsadený mužstvami z celého regiónu. Tešíme sa, že prídete povzbudiť  našich chlapcov.

Vytvorené: 12. 12. 2019
Posledná aktualizácia: 12. 12. 2019 15:05