Hlásenia mestského rozhlasu 13.05.2022

Oznam - nález mobilného telefónu
Predaj - cestoviny
Predaj - podnikateľ zo Svitu

Futbalový klub Iskra Hnúšťa vás pozýva na majstrovské futbalové zápasy, ktoré sa odohrajú zajtra 14. mája 2022, starší žiaci o 10.00 hodine a mladší žiaci o 11.45 hod.. Súperom našich chlapcov bude MFK Baník Veľký Krtíš. Svoj majstrovský zápas odohrajú aj dorastenci, v nedeľu 15. mája 2022 o 10.00 hodine proti Sklo Tatran Poltár. Všetky zápasy sa odohrajú na štadióne FK Iskra Hnúšťa.

Výbor MČ Nábrežie Rimavy, Milana Rastislava Štefánika a primátor mesta Vás pozývajú na zasadnutie Výboru MČ, ktoré sa uskutoční v utorok 17. mája 2022 o 16.30 hod. v zasadačke mestského úradu Hnúšťa.

Výbor MČ Hačava, Hačava – Skálie, Mútnik, Polom a primátor mesta Vás pozývajú na zasadnutie Výboru MČ, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 19. mája 2022 o 16.30 hod. v Kultúrnom dome v Hačave.

Na ul. Nábrežie Rimavy vchod č. 5 sa našiel mobil. Bližšie informácie v klientskom centre MsÚ.

Súkromný podnikateľ predáva na mestskej tržnici lacné, kvalitné, domáce viacvaječné cestoviny priamo z výroby. Ponúka: niťovky, široké rezance, mrvenicu, gágoríky, písmenká, jahodový list, fliačky, malé kocky, malú mušľu, kolienka, tarhoňu, špagety, vretená, vrkôčiky a makaróny.

Podnikateľ zo Svitu predáva za kultúrnym domom:

- zemiaky konzumné 15 kg za 5- €,

- zemiaky sadbové 15 kg za 5,- €,

- jablká 5 kg za 3,- €,

- hrušky 2 kg za 2,- €,

- cibuľu 5 kg za 2,50 €,

- mrkvu 2 kg za 1,- €,

- petržlen 1 kg za 1,- €,

- kyslú kapustu 3 kg za 3,- €.

Vytvorené: 13. 5. 2022
Posledná aktualizácia: 13. 5. 2022 9:25