Hlásenia mestského rozhlasu 13.10.2021

Predaj - podnikateľka z Rimavskej Soboty
Oznam - Očná Optika ANPEK
Predaj - sliepky Isa Brown, vajíčka, zemiaky

Kino Rimava v Hnúšti vás pozýva už tento piatok, 15. októbra 2021, do kinosály Domu kultúry. O 16-tej hodine premietame animovanú rozprávku Veľké želanie, v ktorej hlavná hrdinka Salma objaví knihu plnú príbehov a kúziel. Spolu s kamarátmi podnikne cestu plnú dobrodružstiev. Vstupné: 2,-€. O 18-tej hodine pokračujme premietaním českej novinky Matky. Film plný hereckých hviezd je o tom, ako byť v dnešnej dobe mamou malých detí a k tomu zároveň ženou, kamarátkou a partnerkou. Skrátka, komédia o tom, ako byť matkou a nezblázniť sa z toho. Vstupné: 4,-€. Tešíme sa na vás.

Podnikateľka z Nových Zámkov predáva na mestskej tržnici obliečky, plachty, záclony, tepláky, pulóvre, mikiny, vojenské vesty a tepláky, termo ponožky.

Podnikateľka z Rimavskej Soboty na mestskej tržnici oznamuje, že príjma objednávky na rezanú kapustu.

Očná optika ANPEK oznamuje, že dnes 13. októbra 2021 od 12:30 hod.  do 13:15 hod. v kultúrnom dome ponúka možnosť kompletného vyhotovenia okuliarov.

Súkromný chovateľ bude zajtra od 11.30 hod. do 11:50 hod. predávať za kultúrnym domom 28 - týždňové nosnice  po 4,50 €,

vajcia a zemiaky.

Vytvorené: 13. 10. 2021