Hlásenia mestského rozhlasu 13.12.2022

FK Iskra Hnúšťa - MALOHONT GOL CUP
Predaj - podnikateľka z Rožňavy
Oznam - Očná optika ANPEK

Srdečne Vás pozývame na Vianočné trhy, ktoré sa budú konať 14. a 15.decembra 2022 , v čase od 13.00 do 17.00 hodiny na námestí pred poliklinikou. Počas týchto dní Vás, okrem skvelej vianočnej nálady a atmosféry, čakajú rôzne zaujímavé vianočné dobroty, punč, varené víno, kapustnica, výrobky detí jednotlivých škôl, medovina či trdelníky a kultúrny program počas oboch dní od 15.00 hodiny.

Na vianočné trhy v Hnúšti Vás pozývajú primátor mesta, MŠ Klokočova, ZŠ Klokočova, Špeciálna základná škola, Komunitné centrum, Centrum voľného času, reštaurácia Koliba, MŠ Nábrežie Rimavy, ZŠ J.F.Rimavského, o.z. Athéna, Základná umelecká škola, Centrum pre deti a rodiny, Gymnázium Mateja Hrebendu, Stredná odborná škola Hnúšťa, SOŠ Tisovec a pohostinstvo MATO. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Mikroregión SINEC – KOKAVSKO a mesto Hnúšťa vás pozývajú na Výstavu vianočných ozdôb spojenú s predajom, ktorá sa bude konať 14.-16.decembra 2022 v čase od 10.00 do 17.00 hodiny v priestoroch sobášnej siene Mestského úradu v Hnúšti. Príďte na výstavu, na ktorej okrem Vianočných trhov si budete môcť zadovážiť malé milé darčeky pod Vianočný stromček pre svojich blízkych a priateľov. Výstava sa koná v rámci podujatia VIANOČNÉ TRHY Hnúšťa.

Futbalový klub Iskra Hnúšťa pozýva priaznivcov športu na futbalový víkend v mestskej športovej hale. V sobotu 17.decembra 2022 sa bude konať tradičný futbalový turnaj dospelých MALOHONT GOL CUP a v nedeľu 18.decembra 2022 futbalový turnaj mladých nádejí. Začiatok obidvoch športových podujatí  je o 9.00 hodine. Tešíme sa na Vašu podporu a účasť.

Podnikateľka z Rožňavy predáva na mestskej tržnici svetre, vetrovky, kabáty, mikiny, hrubé nohavice, legíny, spodnú bielizeň, zimnú obuv a papuče.

Očná optika ANPEK oznamuje, že dnes 13.decembra 2022 od 12.00 do 12.45 hod. bude v kultúrnom dome ponúkať možnosť kompletného vyhotovenia okuliarov.

Vytvorené: 13. 12. 2022
Posledná aktualizácia: 13. 12. 2022 15:09