Hlásenia mestského rozhlasu 14.06.2019

Oznam - PMXnet, s.r.o.,
Predaj - podnikateľ z Revúcej,

Vážení občania,

mestské kúpalisko v Hnúšti je už otovorené. Na kúpalisku vás čakajú nové slnečníky, lavičky, lehátka, uzamykacie skrinky, vaše deti trampolína i veľký skákací hrad. K dispozícii je aj bufet s občerstvením.

Prevádzková doba je 7 dní v týždni od 9.00 do 18.00 hodiny. Ranné plávanie je od 7.00 do 9.00 hodiny.

Srdečne vás v tieto horúce dni pozývame ochladiť sa v príjemnom prostredí.

Zajtra 15.júna 2019 sa budú vykonávať preventívne protipožiarne kontroly podľa zákona o ochrane pred požiarmi č. 314/2001 Z. z.. Preventívne protipožiarne kontroly budú vykonávať poverené osoby mestom Hnúšťa, ktoré budú mať povolenie od mesta a na vyzvanie sa budú preukazovať služobným preukazom. Kontrola sa  bude vykonávať v čase od 09.00 hodiny na uliciach Horná a Dolná. V prípade nepriaznivého počasia sa kontroly nebudú vykonávať.

Divadelný súbor KATALPA vás srdečne pozýva na reprízu hry Ťapákovci, ktorú môžete vidieť vo veľkej sále Domu kultúry v Hnúšti, dňa 23.júna 2019 o 17:00 hodine. Vstupné: 3 eurá

Podnikateľka z Poľska predáva na parkovisku za kultúrnym domom jahody 2 kg za 3,50 €.

Spoločnosť PMXnet s.r.o. vám oznamuje, že v piatok 14.júna 2019 bude predajňa z technických príčin otvorená len do 15.00 hodiny. Za porozumenie vám ďakujú.

Súkromný podnikateľ Ľubomír Lindák z Revúcej vás pozýva na mestskú tržnicu na nákup bytového textilu vlastnej výroby. Na predaj ponúka:

- paplónové súpravy vhodné pre alergikov a astmatikov,

- posteľné súpravy krepové a bavlnené,

- plachty bavlnené, froté, Jersey na jedno a dvojposteľ,

- prehozy jedno a dvojposteľové,

- sedáky na stoličky okrúhle, štvorcové a tvarované,

- vankúše rôznych rozmerov a obliečky na ne,

- ozdobné obliečky,

- deky.

Ďalej ponúka lakové obrusy, tkané koberce a iný tovar za výhodné ceny.

Vytvorené: 14. 6. 2019
Posledná aktualizácia: 14. 6. 2019 12:29