Hlásenia mestského rozhlasu 14.07.2020

Oznam - Technické služby
Oznam - ANTIK Telecom s. r. o.
Predaj - podnikateľ z Poľska
Predaj - podnikateľka z Rožňavy

Technické služby mesta Hnúšťa žiadajú občanov, aby uvolnili zajtra v čase od 7:00 hodiny parkovisko pred detských ihriskom na ul. Klokočova 732 a pod obchodom MIVE 2, z dôvodu kosenia verejného priestranstva.

Ak plánujete získať Optický internet s digitálnou televíziou a volaniami od ANTIKU za zvýhodnené podmienky, môžete využiť výraznú zľavu na set-top box až -30%, TV programy navyše, volania zadarmo a množstvo výhod. Navyše, pri prechode od konkurencie alebo za odporúčanie nového klienta získate služby na niekoľko mesiacov zadarmo! Viac na www.antik.sk/akcie alebo na čísle 055 30 12345.

Podnikateľ z Poľska predáva za kultúrnym domom nové zemiaky 15 kg za 5 €, uhorky nakladačky 10 kg za 13 €, jahody 2 kg za 4 €  a čerešne po 3 €.

Podnikateľka z Rožňavy predáva na mestskej tržnici tričká, šaty, blúzky, nohavice, spodné prádlo, obuv, monterky, kraťase a umelé kytice.

Vytvorené: 14. 7. 2020
Posledná aktualizácia: 15. 7. 2020 8:41