Hlásenia mestského rozhlasu 14.10.2019

Predaj - podnikateľka z Nových Zámkov
Tragikomédia - Ešte raz, ale lepšie...
PIZZA GAIA 2+1
Oznam - Reštaurácia Koliba
Predaj - pestovateľ z Hlohovca
Určovanie orientačných čísel budov IX.
Oznam MsÚ - asfaltovanie ul. Francisciho 731

Podnikateľka z Nových Zámkov ponúka na mestskej tržnici na predaj široký sortiment kabeliek za 10€, ruksaky, hotové záclony, obliečky a plachta za 20€ a rôzny iný tovar.

MsKS v Hnúšti Vás pozýva v piatok 18.októbra 2019 do veľkej sály Domu kultúry v Hnúšti na tragikomédiu Ešte raz, ale lepšie..., ktorá je o tom, či sa dá zmeniť život, keď vám osud dá druhú šancu! Lístky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal ( https://www.ticketportal.sk/venue/103211 ) alebo v MsKS v Hnúšti (0901 706 641).

Pizza Gaia oznamuje, že dnes ako aj každý pondelok môžete využiť AKCIU 2 + 1 len za 1€. V ponuke majú pizzu, hamburgery, čínu, šaláty a cestoviny. Objednávať môžete na telefónom čísle 0950474749.

Reštaurácia Koliba vám oznamuje, že  ponúka donáškovú službu počas celých otváracích hodín. Nechce sa vám čakať 2 hodiny na pizzu? Objednajte si halušky, vyprážaný syr, rezeň alebo inú špecialitu z ponuky. Letáčiky dostanete priamo do vašej schránky alebo si ich môžete stiahnuť na webovej stránke reštaurácie Koliba

Súkromný pestovateľ z Hlohovca bude zajtra 15. októbra v čase od 10,45 do 11,00 hod. na parkovisku za kultúrnym domom predávať zemiaky na zimné uskladnenie 25 kg a cena za 1 kg 0,48€.

Mesto Hnúšťa oznamuje, že v dňoch 1.10.2019 – 4.10.2019 prebehla IX. etapa určovania orientačných čísel budov na uliciach:

• Zápotockého
  • Školská
  • Švermova

na základe čoho budú z úradnej moci zmenené adresy trvalého pobytu. Z uvedeného dôvodu je potrebné, aby ste požiadali o vydanie nového občianskeho preukazu, ktoré bude oslobodené od správnych poplatkov. Ďalej je potrebné vykonanie zmien v inštitúciách, s ktorými má občan uzatvorené zmluvy, ako napríklad zamestnávatelia, poisťovne, banky, dodávatelia energií, pošta, mobilní operátori, obchodný a živnostenský register, atď. Bližšie informácie získate na Mestskom úrade v Hnúšti, kancelária č. 4 a 6 (na poschodí) v čase úradných hodín od 8.00 hod. do 15.00 hod., na telefónnom čísle 0472028826, alebo na www.hnusta.sk. Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.

Zároveň  žiadame vlastníkov rodinných domov už prečíslovaných ulíc aby si prišli vyzdvihnúť orientačné číslo do kancelárie č. 4 na poschodí u Mgr. A. Bálintovej.

Dňa 15. októbra v utorok  popoludní  bude prebiehať asfaltovanie za bytovým domom na ulici Francisciho 731, preto žiadame občanov aby uvoľnili priestor. Za porozumenie ďakujeme.

Vytvorené: 14. 10. 2019
Posledná aktualizácia: 14. 10. 2019 15:04