Hlásenia mestského rozhlasu 14.11.2019

Juraj Hnilica a Galantný jeleň,
SOŠ v Hnúšti - Vianočné tvorenie,
Predaj - podnikateľka z Hnúšte,

Kino Rimava v Hnúšti vás pozýva dnes 14.novembra 2019 o 16.00 hodine na krásnu animovanú rozprávku Bleskový Manu.  V oblakoch, vo vzduchu, nad morom i nad mestečkom sa odohrávajú rôzne dobrodružsvá, ktoré by ste si určite nemali nechať ujsť. Vstupné 2,-€

Spevák a skladateľ Juraj Hnilica sa vydáva so svojou kapelou Galantný jeleň na koncert do Hnúšte už budúci piatok 22.novembra 2019. Lístky za cenu 8 € si môžete zakúpiť v kancelárii MsKS alebo online cez predpredaj.sk

Stredná odborná škola v Hnúšti vás srdečne pozýva na tvorivé dielne s názvom Vianočné tvorenie už zajtra od 15.00 hodiny do prístavby Domu kultúry v Hnúšti. Vlastnoručne vyrobený darček si môžete zobrať domov.

Súkromná podnikateľka z Hnúšte predáva na parkovisku za kultúrnym domom zemiaky na zimné uskladnenie, cibuľu, jablká, kyslú kapustu, zimnú hlávkovú kapustu a berie objednávky na zimnú rezanú kapustu. Predaj sa uskutoční aj v sobotu v čase od 8.00 do 10.00 hodiny.

Vytvorené: 14. 11. 2019
Posledná aktualizácia: 14. 11. 2019 11:37