Hlásenia mestského rozhlasu 15.04.2019

Zápis detí v MŠ NR,
Predaj - podnikateľ z Poľska,
Pizza Gaia - Akcia 2+1 len za 1 €,

Vážení občania, Mesto Hnúšťa v spolupráci so školami a škôlkami v meste, predstaviteľmi mesta, organizuje v stredu 17.4.2019 spoločné aktivity pri príležitosti Dňa Zeme, na ktoré Vás srdečne pozývame.  Od 9.00 hod. spoločne poupratujeme naše mesto, vysadia sa stromčeky v areáloch škôl, na námestí pred poliklinikou predstavíme ekologickú výstavu výrobkov detí, zamaľujeme námestie témou ochrany prírody a pre deti čakajú aj poučné tvorivé dielne Centra voľného času. Srdečne sú vítaní aj občania mesta, ktorí sa zapoja do akcie skrášlením a vyčistením okolia svojich príbytkov.

Na ulici Francisciho sa našiel zväzok kľúčov. Majiteľ si ho môže vyzdvihnúť na MsP.

Riaditeľstvo Materskej školy Nábrežie Rimavy Hnúšťa oznamuje rodičom a verejnosti, že zápis detí do Materskej školy Nábrežie Rimavy na školský rok 2019/2020 bude prebiehať v mesiaci APRÍL a MÁJ.

Do pozornosti dávajú, že každú STREDU v mesiaci MÁJ máte možnosť vstúpiť do priestorov materskej školy Nábrežie Rimavy, kde Vás prevedú priestormi a triedami materskej školy a v školskej záhrade sa Vaše deti majú možnosť pohrať celé dopoludnie.

Každú stredu v mesiaci Vás radi poinformujú o špecifikách materskej školy.

Všetko, čo Vás najviac zaujíma sa dozviete priamo v materskej škole Nábrežie Rimavy každú stredu v mesiaci máj.

Podnikateľ z Poľska predáva na parkovisku za kultúrnym domom:

- zemiaky 15 kg za 7,00 €

- jablká 5 kg za 2,00 €

Predávať sa bude do 15.00 hodiny.

Pizza Gaia oznamuje, že DNES ako aj každý pondelok, môžete využiť akciu 2+1 len za 1 €.

Objednaj si 2 pizze, cestoviny, šaláty alebo čínu a tretie dostaneš len za 1 €.

Akcia platí každý pondelok v Pizza Gaia. Celú ponuku nájdete na www.pizzagaia.sk alebo na t.č. 0950 47 47 49.

Vytvorené: 15. 4. 2019
Posledná aktualizácia: 15. 4. 2019 11:37