Hlásenia mestského rozhlasu 15.12.2022

Oznam - Výstava vianočných ozdôb
Oznam MsP - Nález kľúčov
FK Iskra Hnúšťa - MALOHONT GOL CUP
Oznam - Stredoslovenská distribučná, a.s.
Oznam - Kvetinárstvo Tulipán

Srdečne Vás pozývame na Vianočné trhy, ktoré sa budú konať aj dnes 15.decembra 2022 v čase od 13.00 do 17.00 hodiny na námestí pred poliklinikou. Okrem skvelej vianočnej nálady a atmosféry Vás čakajú rôzne zaujímavé vianočné dobroty, punč, varené víno, kapustnica, výrobky detí jednotlivých škôl, medovina či trdelníky a od 15.00 hodiny kultúrny program.

Na vianočné trhy v Hnúšti Vás pozývajú primátor mesta, MŠ Klokočova, ZŠ Klokočova, Špeciálna základná škola, Komunitné centrum, Centrum voľného času, reštaurácia Koliba, MŠ Nábrežie Rimavy, ZŠ J.F.Rimavského, o.z. Athéna, Základná umelecká škola, Centrum pre deti a rodiny, Gymnázium Mateja Hrebendu, Stredná odborná škola Hnúšťa, SOŠ Tisovec a pohostinstvo MATO. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Mikroregión SINEC – KOKAVSKO a mesto Hnúšťa vás pozývajú na Výstavu vianočných ozdôb spojenú s predajom, ktorá sa bude konať 15.-16.decembra 2022, t.j. dnes a zajtra v čase od 10.00 do 17.00 hodiny v priestoroch sobášnej siene Mestského úradu v Hnúšti. Príďte na výstavu, na ktorej okrem Vianočných trhov si budete môcť zadovážiť malé milé darčeky pod Vianočný stromček pre svojich blízkych a priateľov. Výstava sa koná v rámci podujatia VIANOČNÉ TRHY Hnúšťa.

Včera 14.decembra 2022 sa na ulici 1.mája 907/4 našiel vo výťahu zväzok kľúčov. Bližšie informácie na MsP.

Futbalový klub Iskra Hnúšťa pozýva priaznivcov športu na futbalový víkend v mestskej športovej hale. V sobotu 17.decembra 2022 sa bude konať tradičný futbalový turnaj dospelých MALOHONT GOL CUP a v nedeľu 18.decembra 2022 futbalový turnaj mladých nádejí. Začiatok obidvoch športových podujatí  je o 9.00 hodine. Tešíme sa na Vašu podporu a účasť.

Stredoslovenská distribučná, a. s. oznamuje, že zajtra 16.decembra 2022 od 7.30 do 16.30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny z dôvodu plánovaných prác na zariadeniach distribučnej sústavy prevádzkovateľa. Dodávka elektriny bude prerušená v mestskej časti:

• Polom

Kvetinárstvo Tulipán oznamuje svojím zákazníkom, že má 30% zľavu na vianočné dekorácie a umelé stromčeky. Každý zákazník, ktorý nakúpi tovar v hodnote nad 25,- € sa môže zapojiť do vianočnej tomboly. Losovanie Vianočnej tomboly sa uskutoční 23.decembra 2022.

Vytvorené: 15. 12. 2022
Posledná aktualizácia: 16. 12. 2022 10:36