Hlásenia mestského rozhlasu 15.7.2020

Oznam - ANTIK Telecom s. r. o.
Predaj - podnikateľ z Revúcej
Kino Rimava - Gladiátor

Ak plánujete získať Optický internet s digitálnou televíziou a volaniami od ANTIKU za zvýhodnené podmienky, môžete využiť výraznú zľavu na set-top box až -30%, TV programy navyše, volania zadarmo a množstvo výhod. Navyše, pri prechode od konkurencie alebo za odporúčanie nového klienta získate služby na niekoľko mesiacov zadarmo! Viac na www.antik.sk/akcie alebo na čísle 055 30 12345.

Podnikateľ z Revúcej predáva na mestskej tržnici paplónové a posteľné súpravy, plachty, prehozy, vankúše, obliečky, deky, koberce, sedáky na stoličky.

Letné kino Rimava vás pozýva na historický veľkofilm Gladiátor už tento piatok 17.júla o 21:00 hod. na amfiteáter v Hnúšti.

Vstupné: 3,-€. V prípade nepriaznivého počasia sa premietanie ruší.

Na mestskú tržnicu prišla firma, ktorá poskytuje opravu dáždnikov, brúsenie nožov, nožníc a iného kuchynského náradia. Zdržia sa 1 hodinu.

Vytvorené: 15. 7. 2020
Posledná aktualizácia: 15. 7. 2020 14:34