Hlásenia mestského rozhlasu 16.05.2022

Oznam MsÚ - Dni mesta Hnúšťa 2022
Oznam MŠ - Zápis detí do materských škôl
Oznam - rezervácia knihy Príbehy starej Hnúšte

Výbor MČ Nábrežie Rimavy, Milana Rastislava Štefánika a primátor mesta Vás pozývajú na zasadnutie Výboru MČ, ktoré sa uskutoční zajtra 17.mája 2022 o 16.30 hod. v zasadačke mestského úradu Hnúšťa.

Kino Rimava v Hnúšti vás pozýva na dobrodružný rodinný film VLK a LEV. Vzrušujúce dobrodružstvá zvierat a mladého dievčaťa naprieč kanadskou divočinou vám premietnu vo štvrtok 19.mája 2022 o 17.00 hodine v kinosále Domu kultúry v Hnúšti. Vstupné 3,- €.

Od 3.júna do 5.júna 2022 môžete stráviť dni oslavou nášho mesta.

Headlinerom piatkového večera bude skupina No Name. V cene vstupenky bude aj vystúpenie ADissa a Šortyho či koncert Elán Tribute. Lístky za predpredajovú cenu 3,- € si môžete zakúpiť  v kancelárii MsKS, v klientskom centre MsÚ a knižnici.

Nedeľu si spríjemnite cestou vláčikom na Zbojská. Lístky sú v predaji za jednotnú cenu 4,- € v MsKS, knižnici či klientskom centre MsÚ.

Riaditeľstvá materských škôl v Hnúšti oznamujú, že zápis detí do materskej školy na školský rok 2022/2023 bude prebiehať v termíne od 1. mája 2022 do 31. mája 2022. Pre deti, ktoré dovŕšia vek 5 rokov do 31. augusta 2022 je predprimárne vzdelávanie povinné! Žiadosť na prijatie dieťaťa si môžete stiahnuť na stránkach školy: www.msnrrimavienka.sk, a na fb stránke MŠ Klokočova alebo napísať v individuálnom formáte.

Žiadosť môžete doručiť:

1. Poštou, na adresu materských škôl
  2. Vložiť do poštovej schránky na budovách materských škôl (v obálke alebo euroobale)
  3. Elektronicky, na adresu: msnr@hnusta.sk (scenom) a skolka.klokocova@pmxmail.sk
  4. Osobne v materských školách

Žiadosť o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie musí byť podpísaná oboma zákonnými zástupcami a vyplnené všetky údaje o dieťati.

Združenie Horná Rimava v spolupráci s mestom Hnúšťa a kolektívom 11 autorov o niekoľko týždňov vydá publikáciu o histórii mesta s názvom Príbehy starej Hnúšte. Knihu si môžete rezervovať už dnes v kancelárii primátora mesta za zvýhodnenú predpredajovú cenu 11,- € a následne si ju vyzdvihnúť koncom júna. 29 historických príbehov a informácií od pravekého osídlenia až po koniec druhej svetovej vojny spolu s viac ako 200 fotografiami určite zaujme každého, kto má rád históriu svojho mesta.

Vytvorené: 16. 5. 2022
Posledná aktualizácia: 16. 5. 2022 10:44