Hlásenia mestského rozhlasu 16.05.2023

Oznam MsP - nález zväzku kľúčov
Oznam - Dni mesta Hnúšťa 2023
Oznam MsKS - Stroj času ZRUŠENÉ
Oznam Riaditeľstvo Centra pre deti a rodiny v Hnúšti - voľné pracovné miesto praktická sestra
Predaj - podnikateľka z Poľska

Riaditeľstvá materských škôl Nábrežie Rimavy a Klokočova v Hnúšti oznamujú, že zápis detí do materskej školy na školský rok 2023/2024 bude prebiehať v termíne: od 1. mája 2023 - 31. mája 2023. Pre deti, ktoré dovŕšia vek 5 rokov do 31. augusta 2023 je predprimárne vzdelávanie povinné!

Žiadosť na prijatie dieťaťa si môžete stiahnuť na stránkach mesta a školy: www.msnrrimavienka.sk, na facebookovskej stránke MŠ Klokočova.

Žiadosť môžete doručiť:

1. Poštou, na adresu jednotlivých materských škôl
  2. Vložiť do poštovej schránky na budovách materských škôl (v obálke alebo euroobale)
  3. Elektronicky (scen), na emailovú adresu materských škôl
  4. Osobne vyzdvihnúť v materských školách

Žiadosť o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie musí byť podpísaná oboma zákonnými zástupcami a vyplnené všetky údaje o dieťati.

Mesto Hnúšťa oznamuje, že z technických príčin bude komunálny odpad vyvážať spoločnosť Brantner Gemer, s.r.o.. Vývoz komunálneho odpadu, ktorý bol plánovaný na pondelok, utorok a stredu sa bude vyvážať vždy v UTOROK a vývoz komunálneho odpadu plánovaný na štvrtok sa bude vyvážať vždy v PIATOK. Za porozumenie vám ďakujeme.

Včera sa na ul. Hlavnej našiel zväzok kľúčov. Bližšie informácie na MsP.

Od 2.júna do 4.júna 2023 môžete stráviť dni oslavou nášho mesta.  Headlinerom sobotného večera bude skupina NOCADEŇ. V cene vstupenky bude aj vystúpenie skupiny MARLETT, predkapely Betka a Pohľad z blízka a záverečná párty v podaní DJ KAYA a DJ GUSTA. Lístky za predpredajovú cenu 3,- € si môžete zakúpiť v kancelárii MsKS, v klientskom centre MsÚ a v knižnici. Okrem tohto všetkého vám v sobotu ponúkame koncert Marcely Laiferovej, ktorý bude zdarma o 17.00 hodine v dome kultúry. Tešíme sa na vás.

MsKS oznamuje, že Divadelné predstavenie Stroj času, ktoré sa malo konať vo štvrtok 18.mája sa pre nedostatok záujmu ruší.

Riaditeľstvo Centra pre deti a rodiny v Hnúšti ponúka prácu na pracovnú pozíciu sestra, praktická sestra na hlavný pracovný pomer s nástupom od júla 2023. Miesto výkonu práce:Centrum pre deti a rodiny, pracovisko Tisovec. Termín podania žiadosti je to 31. mája 2023 na adresu Centra pre deti a rodiny Hnúšťa, Budovateľov 801, Hnúšťa. Bližšie informácie na stránke www. upsvar.sk, www.dedskovranok.eu a na tel. čísle 0902 725 644.

Podnikateľka z Poľska predáva za kultúrnym domom:

- zemiaky konzumné 15 kg za 7,- €,

- cibuľu 2 kg za 2,50 €,

- mrkvu 2 kg za 1,50 €,

- šalát 1 ks za 0,80 €,

- reďkovku 1 zväzok za 0,80 €,

- kapustu novú 1 ks za 1,50 €,

- uhorku šalátovú 1 ks za 0,50 €,

- uhorku šalátovú 5 ks za 2,- €,

- jablká 5 kg za 3,- €,

- pomaranče 3 kg za 4,- €,

- hrozno 1 kg za 2,50 €,

- jablkovú šťavu 5l za 5,- €.

Vytvorené: 16. 5. 2023
Posledná aktualizácia: 17. 5. 2023 9:06