Hlásenia mestského rozhlasu 16.09.2021

Oznam - Stredoslovenská distribučná, a. s.
VK Iskra Hnúšťa - Volejbalový turnaj žien MEMORIÁL Danky Gálovej
FK ISKRA Hnúšťa - Majstrovský futbalový zápas
Oznam - Organový koncert
Oznam MsÚ - nález kľúču od motorového vozidla
Oznam - Firma OBUTY
Predaj - podnikateľka z Poľska

Stredoslovenská distribučná a. s.  oznamuje, že dnes 16. septembra 2021 v mestskej časti Brádno sa bude konať odpočet elektriny.  Preto Vás prosíme o sprístupnenie elektromerov a zavretie psov. Odpočet vykonáva odpočtár s preukazom, označený vestou s nápisom odpočtár a logom SSD.

Ďakujeme za spoluprácu.

Volejbalový klub Iskra Hnúšťa vás pozýva na 28. ročník volejbalového turnaja žien MEMORIÁL Danky Gálovej, ktorý sa uskutoční v sobotu 18. septembra 2021 o 9.00 hodine v Mestskej športovej hale v Hnúšti za účasti družstiev zo Zvolena, Žiaru nad Hronom, Levíc, Ćadce, Poltára a domácej Iskry Hnúšťa.

Turnaj sa bude riadiť usmerneniami Úradu verejného zdravotníctva platnými ku dňu 18. septembra 2021 pre okres Rimavská Sobota.

Futbalový klub Iskra Hnúšťa vás pozýva na majstrovský futbalový zápas dospelých, proti mužstvu TJ Ipeľ Balog nad Ipľom,  ktorý sa odohrá v sobotu 18. septembra 2021 o 15.00 hod. na štadióne FK Iskra Hnúšťa. Zápas sa uskutoční  v zmysle usmernení Slovenského futbalového zväzu a podmienok Úradu verejného zdravotníctva.

Základná umelecká škola Jána Valacha v Hnúšti, pod záštitou viceprimátora mesta Hnúšťa Grigorija Šamina vás pozýva na Organový koncert venovaný oslave udelenia čestného názvu škole a 60. výročiu školy. Koncert sa uskutoční dnes 16. septembra 2021 o 17.00 hod. v Rímskokatolíckom kostole v Hnúšti.

Na ul. Klokočova 732/2 sa našiel kľúč od motorového vozidla továrenskej značky Škoda. Bližšie informácie v klientskom centre MsÚ.

Firma OBUTY bude dnes 16.septembra 2021 od 10:00 do 17:00 hodiny predávať v kultúrnom dome dámsku, pánsku a detskú obuv slovenskej výroby.

Podnikateľka z Poľska predáva za kultúrnym domom:

- zemiaky zimné 15 kg / 5,- €,

- paradajky a papriku po 1,- €,