Hlásenia mestského rozhlasu 17.04.2019

Zápis detí v MŠ NR,
MATO CHEMIK - stolnotenisový turnaj,
Majstrovské futbalové zápasy

Dnes pri príležitosti Dňa Zeme Vás všetkých srdečne pozývame na spoločné aktivity. Poupratujeme naše mesto, vysadíme stromčeky v areáloch škôl, na námestí pred poliklinikou predstavíme ekologickú výstavu výrobkov detí, zamaľujeme námestie témou ochrany prírody a pre deti čakajú aj poučné tvorivé dielne Centra voľného času. Srdečne sú vítaní aj občania mesta, ktorí sa zapoja do akcie skrášlením a vyčistením okolia svojich príbytkov.

Podnikateľ z Poľska predáva na parkovisku za kultúrnym domom:

- zemiaky 15 kg za 7,00 €

- jablká 5 kg za 2,00 €

Predávať sa bude do 15.00 hodiny.

Súkromná firma ponúka dnes v čase od 10.00 do 16.00 hodiny v kultúrnom dome na predaj rozličný tovar, kuchynské potreby, potreby do domácnosti, spodné prádlo, tepláky, pyžamá, legíny, náradie, hračky a iné.

Dnes sa na námestí počas akcie pri príležitosti Dňa Zeme našiel zväzok kľúčov. Majiteľ si ho môže vyzdvihnúť na sekretariáte MsÚ.

Riaditeľstvo Materskej školy Nábrežie Rimavy Hnúšťa oznamuje rodičom a verejnosti, že zápis detí do Materskej školy Nábrežie Rimavy na školský rok 2019/2020 bude prebiehať v mesiaci APRÍL a MÁJ.

Do pozornosti dávajú, že každú STREDU v mesiaci MÁJ máte možnosť vstúpiť do priestorov materskej školy Nábrežie Rimavy, kde Vás prevedú priestormi a triedami materskej školy a v školskej záhrade sa Vaše deti majú možnosť pohrať celé dopoludnie.

Každú stredu v mesiaci Vás radi poinformujú o špecifikách materskej školy.

Všetko, čo Vás najviac zaujíma sa dozviete priamo v materskej škole Nábrežie Rimavy každú stredu v mesiaci máj.

Hostinec MATO CHEMIK vás pozýva na 1.ročník stolnotenisového turnaja neregistrovaných hráčov, v sobotu 20.apríla 2019 od 8.30 hod.. Prihlásiť sa môžete ns t.č. 0905 868 389 alebo 0915 809 134. Občerstvenie je zabezpečené.

Futbalový klub Iskra Hnúšťa Vás pozýva na majstrovský futbalový zápas 5.ligy skupiny D medzi mužstvami FK Iskra Hnúšťa a OŠK Radzovce, ktorý sa odohrá v nedeľu 21.apríla 2019 o 16.00 hodine.

Zároveň Vás pozýva aj na majstrovské zápasy 2.ligy žiakov, ktoré sa odohrajú v sobotu 20.apríla 2019, starší žiaci o 10.00 a mladší žiaci o 12.00 hodine proti mužstvu MŠK Tisovec.

Všetky zápasy sa odohrajú na štadióne FK Iskra Hnúšťa.

Vytvorené: 17. 4. 2019
Posledná aktualizácia: 17. 4. 2019 15:11