Hlásenia mestského rozhlasu 17.05.2023

Predaj - podnikateľka z Rimavskej Soboty
Predaj - podnikateľka z Nových Zámkov
Oznam - Oriflame 30. výročie

Od 2.júna do 4.júna 2023 môžete stráviť dni oslavou nášho mesta.  Headlinerom sobotného večera bude skupina NOCADEŇ. V cene vstupenky bude aj vystúpenie skupiny MARLETT, predkapely Betka a Pohľad z blízka a záverečná párty v podaní DJ KAYA a DJ GUSTA. Lístky za predpredajovú cenu 3,- € si môžete zakúpiť v kancelárii MsKS, v klientskom centre MsÚ a v knižnici. Okrem tohto všetkého vám v sobotu ponúkame koncert Marcely Laiferovej, ktorý bude zdarma o 17.00 hodine v dome kultúry. Tešíme sa na vás.

MsKS oznamuje, že Divadelné predstavenie Stroj času, ktoré sa malo konať zajtra 18.mája sa pre nedostatok záujmu ruší.

Podnikateľka z Rimavskej Soboty predáva na mestskej tržnici ovocie a zeleninu. V ponuke má konzumné zemiaky 15 kg,  bylinky a jarné kvietky.

Podnikateľka z Nových Zámkov bude predávať do 11.00 hod. na mestskej tržnici  zemiaky 15 kg za 5,- €, cibuľu,  záclony, plachty, obliečky.

Firma Oriflame vás pri príležitosti 30. výročia pozýva na narodeninovú párty, ktorá sa uskutoční zajtra 18. mája 2023 od 9.00 hod. do 17.00 hodiny v kancelárii Oriflame na ul. Hlavnej 36 v Hnúšti.  Teší sa na vás celý kolektív.

Vytvorené: 17. 5. 2023
Posledná aktualizácia: 17. 5. 2023 13:23