Hlásenia mestského rozhlasu 18.05.2020

Zber nebezpečného odpadu,
Oznam - Materská škola Nábrežie Rimavy v Hnúšti,
Predaj - podnikateľ z Poľska

Stredoslovenská distribučná a.s. oznamuje, že zajtra 19.mája 2020 v čase od 7.30 do 16.30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny z dôvodu odstraňovania poruchy na zariadeniach distribučnej sústavy prevádzkovateľa. Dodávka elektriny bude prerušená v mestskej časti Hačava a Hačava Skálie č.125 a 126.

Mesto Hnúšťa oznamuje, že v sobotu 23.mája 2020 sa uskutoční zber nebezpečného odpadu. Zber bude prebiehať podľa harmonogramu, ktorý obdržíte do domácností alebo ho nájdete na webovej stránke mesta www.hnusta.sk

Nebezpečné látky, ktorých sa môžete bezpečne zbaviť: autobatérie, batérie, farby po záručnej dobe, fotografický papier, motorový olej, nádoby od oleja, olejové filtre, odpadové chemikálie, minerálne a syntetické oleje, obaly a nádoby znečistené škodlivinami, ortuťové  teplomery, plasty znečistené ropnými látkami, riedidlá, rozpúšťadlá, chemicky znečistené textílie, televízory, elektrospotrebiče, elektronika, ustaľovač, vývojka, chemicky znečistená voda, výbojky, žiarivky, zvyšky pesticídov a insekticídov a pod.

Upozorňujeme Vás, že nebezpečný odpad je potrebné odovzdať priamo pracovníkom Detoxu do vozidla. Nesmie byť len voľne uložený, nakoľko Vám hrozí pokuta.

Riaditeľstvo Materskej školy Nábrežie Rimavy v Hnúšti oznamuje, že zápis detí do materskej školy na školský rok 2020/2021 prebieha v termíne do 31.05.2020.

Žiadosť na prijatie dieťaťa si môžete stiahnuť na stránke školy: www.msnrrimavienka.sk, alebo  napísať v individuálnom formáte. Žiadosť môžete doručiť:

1. Poštou, na adresu: Materská škola Nábrežie Rimavy 447, 981 01 Hnúšťa
  2. Vložiť do poštovej schránky na budove materskej školy - hospodárska budova, dvere od Rimavy (v obálke alebo euroobale)
  3. Elektronicky, na adresu: msnr@hnusta.sk

Žiadosť o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie musí byť podpísaná zákonným zástupcom a vyplnené všetky údaje o dieťati.

Podnikateľ z Poľska predáva za kultúrnym domom zemiaky 15 kg za 6 € a jablká 5 kg za 3 €.

Vytvorené: 18. 5. 2020
Posledná aktualizácia: 25. 5. 2020 10:05