Hlásenia mestského rozhlasu 19.5.2020

Zber nebezpečného odpadu
Predaj - podnikateľka z Nových Zámkov

Mesto Hnúšťa oznamuje, že v sobotu 23.mája 2020 sa uskutoční zber nebezpečného odpadu. Zber bude prebiehať podľa harmonogramu, ktorý obdržíte do domácností alebo ho nájdete na webovej stránke mesta www.hnusta.sk

Nebezpečné látky, ktorých sa môžete bezpečne zbaviť: autobatérie, batérie, farby po záručnej dobe, fotografický papier, motorový olej, nádoby od oleja, olejové filtre, odpadové chemikálie, minerálne a syntetické oleje, obaly a nádoby znečistené škodlivinami, ortuťové  teplomery, plasty znečistené ropnými látkami, riedidlá, rozpúšťadlá, chemicky znečistené textílie, televízory, elektrospotrebiče, elektronika, ustaľovač, vývojka, chemicky znečistená voda, výbojky, žiarivky, zvyšky pesticídov a insekticídov a pod.

Upozorňujeme Vás, že nebezpečný odpad je potrebné odovzdať priamo pracovníkom Detoxu do vozidla. Nesmie byť len voľne uložený, nakoľko Vám hrozí pokuta.

Podnikateľka z Nových Zámkov predáva na mestskej tržnici zemiaky 10kg za 5e, záclony, návlečky, plachty, kabelky 10e.

Vytvorené: 19. 5. 2020
Posledná aktualizácia: 19. 5. 2020 11:22