Hlásenia mestského rozhlasu 20.02.2020

Bazár oblečenia a hračiek,
Predaj - podnikateľ z Revúcej,
Valentínska párty v Chemiku

Vážení občania, do konca súťaže o ihrisko Žihadielko zostávajú už len dva týždne. Ak ste sa vy alebo Vaši príbuzní a známi ešte nestihli do hlasovania zapojiť a zároveň chcete vyhrať wellness pobyt pre celú rodinu, navštívte naše Klientske centrum na MsÚ, alebo sa zaregistrujte a hlasujte na stránke www.zihadielko.sk  Ďakujeme za vašu pomoc.

Milí Hnúšťania, ďakujeme Vám za podporu v súťaži o ihrisko Žihadielko a zároveň Vás prosíme, aby ste hlasovali za Hnúšťu každý jeden deň a nezabudli odohrať aj bonusovú hru. Do konca súťaže ostáva už len 9 dní a v súčasnosti sa nachádzame na poslednom desiatom mieste. Ale ak chceme vyhrať ihrisko, bez Vašej pomoci to nepôjde. Ďakujeme za každý jeden hlas. Hlasuje sa na stránke www.zihadielko.sk

Dnes od 8.00 do 15.00 hodiny prebieha v prístavbe domu kultúry bazár oblečenia, hračiek, vecí do domácnosti za minimálne ceny.

Podnikateľ z Revúcej predáva na mestskej tržnici paplónové súpravy, posteľné súpravy, plachty, prehozy, vankúše, deky, lakové obrusy a tkané koberce.

Hostinec Chemik a DJ Mimo Vás pozývajú túto sobotu o 21.00 hodine na Valentínsku párty plnú horúcich hitov a slaďákov.

Vytvorené: 20. 2. 2020
Posledná aktualizácia: 20. 2. 2020 11:28