Hlásenia mestského rozhlasu 20.03.2019

Firma Obuty - predaj obuvi slovenskej výroby,
Hostinec MATO-Chemik - Punk rockový koncert,
Oznam - STIHL Hnúšťa,
Oznam - ANTIK Telecom, s.r.o.

Súkromný podnikateľ Ľubomír Lindák z Revúcej vás pozýva na mestskú tržnicu na nákup bytového textilu vlastnej výroby. Na predaj ponúka:

- paplónové súpravy vhodné pre alergikov a astmatikov,

- posteľné súpravy krepové a bavlnené,

- plachty bavlnené, froté, Jersey na jedno a dvojposteľ,

- prehozy jedno a dvojposteľové,

- sedáky na stoličky okrúhle, štvorcové a tvarované,

- vankúše rôznych rozmerov a obliečky na ne,

- ozdobné obliečky,

- deky.

Ďalej ponúka lakové obrusy, tkané koberce a iný tovar za výhodné ceny.

Výrobca obuvi z Partizánskeho - firma Obuty - poriada predajnú akciu obuvi slovenskej výroby. Ponúka široký sortiment dámskej, pánskej a detskej obuvi.
Predaj sa uskutoční zajtra 21.marca 2019, v kultúrnom dome, v čase od 10.00 do 17.00 hodiny. Využite ponuku nákupu kvalitnej obuvi.

Hostinec MATO-Chemik vás pozýva na PUNK ROCKOVÝ KONCERT kapiel POHĽAD Z BLÍZKA z Hnúšte, BELY ŠERY z Predajnej a VLKVOVLAKU z Rimavskej Soboty, ktorý sa uskutoční v sobotu 23.marca 2019 od 20.00 hodiny.
Vstupné 2 €.

Firma STIHL Hnúšťa v areáli bývalej STS vás pozýva na nákup aktuálnych záhradných strojov a doplnkov do záhrad. Elektrický rotavátor od 179,90 €, Elektrický vertikutátor od 99 € a rôzne záhradné náradie a stroje.
Teší sa na vás kolektív predajne.

ANTIK Telecom, s.r.o. oznamuje, že v Hnúšti je dostupná kvalitná digitálna televízia na optickej sieti od Antiku. Programy vo vysokej kvalite HD, 20-dňový TV archív, prvé vysielanie v 4K a to všetko aj ako samostatná služba už od 5,88 € mesačne alebo spolu s optickým gigabitovým internetom už od 17,92 € mesačne.
Objednajte si kvalitnú digitálnu TV od Antiku na 055 30 12345 alebo na www.antik.sk

Vytvorené: 20. 3. 2019
Posledná aktualizácia: 20. 3. 2019 15:09