Hlásenia mestského rozhlasu 22.04.2022

Oznam ZŠ J.F.Rimavského - Prihlášky do 6.ročníka s rozšíreným vyučovaním ANJ
FK Iskra Hnúšťa - Majstrovský futbalový zápas
Oznam MsKS - divadelné predstavenie Horúca sprcha

Riaditeľstvo Základnej školy J. F. Rimavského v Hnúšti oznamuje, že v školskom roku 2022/2023 otvára v šiestom ročníku triedu s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka do ktorej sa môžu prihlásiť žiaci, ktorí ukončia piaty ročník v aktuálnom školskom roku na základnej škole. Prihlášku je možné stiahnuť na stránke školy, alebo prevziať osobne na sekretariáte riaditeľstva školy, ktorú je potrebné zaslať do 29. apríla 2022 na adresu školy, alebo osobne na sekretariát riaditeľstva školy. Kritérium úspešnosti je kladné hodnotenie psychologických testov, dosiahnutie 60% vo všeobecnom teste z anglického jazyka a slovenského jazyka a literatúry.

Mestské kultúrne stredisko vás srdečne pozýva na divadelné predstavenie Horúca sprcha. Vynikajúci herci Tlučková, Kočiš, Ivanková, Ochránek, Boublík, Puskailer a Lorencovič sa postarajú o množstvo zábavných situácií  v piatok  6. mája 2022 o 18.00 hodine v divadelnej sále Domu kultúry. Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji v MsKS Hnúšťa alebo v sieti Ticketportal. Cena vstupenky je 13,- €.

Futbalový klub Iskra Hnúšťa Vás pozýva na majstrovský futbalový zápas 5. ligy skupiny D medzi mužstvami: FK Iskra Hnúšťa a FK Jesenské, ktorý sa odohrá zajtra 23. apríla 2022 o 16.00 hodine na štadióne FK Iskra Hnúšťa.

Vytvorené: 22. 4. 2022
Posledná aktualizácia: 22. 4. 2022 14:14