Hlásenia mestského rozhlasu 22.09.2021

Oznam TS - Zber veľkoobjemového odpadu
Oznam - Výbor Urbársko lesnej a pasienkovej spoločnosti Hačava
Predaj - podnikateľ z Poľska

Technické služby oznamujú, že aj tento rok sa uskutoční zber veľkoobjemového odpadu medzi ktorý patrí starý nábytok, koberce, matrace a pod.. Zber sa bude realizovať tak, že tieto odpady musia byť vyložené deň pred odvozom ku stojiskám komunálneho odpadu v určených dňoch podľa nasledovného harmonogramu:

24.09.2021 – Klokočova, 1.mája, Mierová, Poľná, Partizánska, M. R. Štefánika, Hlavná

28.09.2021 – Nábrežie Rimavy, SNP, Železničná, Športová

30.09.2021 – Vansovej, Budovateľov, Janka Kráľa, Pokroku, Mládeže, Sinecká, Š. M. Daxnera

01.10.2021 – Kpt. Nálepku, Švermova, Štúrova, Vladimíra Clementisa, Školská, Bakulíniho, Jesenského, Sládkovičova, Horná, Dolná.

Tieto odpady a ich odvoz sa realizujú len v tieto určené dni, inak sa takýto odpad nemôže vykladať na stojiská lebo vám hrozí pokuta do výšky 500,- €. Zber veľkoobjemového odpadu sa bude zabezpečovať naďalej cez zberný dvor, kde si nábytok doveziete alebo si môžete objednať odvoz tohto odpadu za poplatok.

Výbor Urbársko lesnej a pasienkovej spoločnosti Hačava oznamuje svojim členom, že v sobotu 25.septembra 2021 v čase od 13.00 do 14.30 hod. sa uskutoční vyplatenie spoluvlastníckych podielov z výsledku hospodárenia spoločnosti v roku 2020. Vyplatenie sa uskutoční v sále Kultúrneho domu v mestskej časti Hačava. Vzhľadom k súčasnej pandemickej situácii je potrebné ochranné rúško.

Podnikateľ z Poľska predáva za kultúrnym domom:

- zemiaky 15 kg / 5,- €,

- jablká 5 kg / 3,- €,