Hlásenia mestského rozhlasu 22.11.2019

Predaj - podnikateľ z Revúcej,
Penzión Kokava - pracovná ponuka,
Firma TISWOOD - odpadové drevo

Spevák a skladateľ Juraj Hnilica so svojou kapelou Galantný jeleň vás pozýva na koncert, ktorý sa uskutoční už dnes 22.novembra 2019 o 19.00 hodine v Kultúrnom dome v Hnúšti.

Kino Rimava v Hnúšti pozýva všetkých priaznivcov zimných športových a cestovateľských filmov na festival "Snow film fest", ktorý sa uskutoční zajtra 23. novembra 2019 od 14.00 hodiny v kinosále MsKS.  Vstupné: 3 €.

Súkromný podnikateľ Ľubomír Lindák z Revúcej vás pozýva na mestskú tržnicu na nákup bytového textilu vlastnej výroby. Na predaj ponúka:

- paplónové súpravy vhodné pre alergikov a astmatikov,

- posteľné súpravy krepové, flanelové a bavlnené,

- plachty bavlnené, froté, Jersey na jedno a dvojposteľ,

- prehozy jedno posteľové,

- sedáky na stoličky okrúhle, štvorcové a tvarované,

- vankúše rôznych rozmerov a obliečky na ne,

- ozdobné obliečky,

- deky.

Ďalej ponúka lakové obrusy, tkané koberce a iný tovar za výhodné ceny.

Penzión Kokava v obci Kokava nad Rimavicou ponúka pracovné miesto na pozíciu "čašníčka - čašník". Bližšie informácie a podmienky budú poskytnuté osobne priamo v Penzióne Kokava v Kokave nad Rimavicou, Ul. Štúrova 2, prípadne telefonicky na tel. č. 0907 815 005.

Firma TISWOOD z Tisovca ponúka suché bukové odpadové drevo - odrezky, vhodné na zakurovanie a kúrenie, aj s dovozom. Informácie na t.č. 047 54 94 300.

Vytvorené: 22. 11. 2019
Posledná aktualizácia: 22. 11. 2019 14:27