Hlásenia mestského rozhlasu 23.07.2020

Predaj - podnikateľka z Rožňavy
Predaj - podnikateľka z Nových Zámkov
Predaj - podnikateľ z Poľska

Letné kino Rimava v Hnúšti Vás pozýva už tento piatok, 24.júla 2020 o 21.00 hodine na fantastický film SVIŇA, ktorý sa bude premietať pod hviezdnym nebom v amfiteátri v Hnúšti.  Odohráva sa vo svete vysokej politiky, mafie bielych golierov, organizovaného zločinu, obchodu s bielym mäsom a veľkých peňazí. Vstupné 3,- €. V areáli amfiteátra bude k dispozícii stánok s občerstvením.

Futbalový klub Iskra Hnúšťa Vás pozýva na priateľské futbalové stretnutie, ktoré sa uskutoční v sobotu 25. júla o 17.00 hodine na štadióne futbalového klubu. Súperom nášho klubu bude účastník 4. ligy skupina JUH Partizán Čierny Balog. Súčasťou zápasu bude aj spomienková akcia na bývalých hráčov a funkcionárov klubu.

Podnikateľka z Rožňavy predáva na mestskej tržnici tričká, šaty, nohavice, monterky, 3/4 a krátke nohavice, šlapky, sandále  a umelé kytice.

Podnikateľka z Nových Zámkov predáva na mestskej tržnici kabelky za znížené ceny z 20 € na 10 €, posteľné prádlo 2+ 2, 3D, 5D z 35 € na 20 €,  rupsaky, hotové záclony 10€.

Podnikateľ z Poľska predáva za kultúrnym domom nové zemiaky 15 kg za 5 €, uhorky nakladačky 10 kg za 13 € a marhule 1 kg za 1,70 €.

Vytvorené: 23. 7. 2020
Posledná aktualizácia: 24. 7. 2020 7:58