Hlásenia mestského rozhlasu 23.10.2020

Oznam MsÚ - Celoplošné testovanie v meste Hnúšťa
Predaj - cestoviny
Oznam - Pizzeria Darijan

Mesto Hnúšťa oznamuje, že podľa dostupných informácií organizátora celoplošného testovania obyvateľstva na Covid-19 bude testovanie v Meste Hnúšťa realizované v dňoch 30., 31.októbra a 1.novembra 2020, t. j. v piatok, v sobotu a v nedeľu v 8 odberných miestach. O časovom harmonograme testovania a spôsobe kontaktovania obyvateľov Vás budeme informovať po doručení organizačných pokynov od Gestora testovania SR, ktorým sú Ozbrojené sily SR. Informácie zverejníme v mestskom rozhlase, na web stránke a facebookovej stránke mesta.

Súkromný podnikateľ predáva na mestskej tržnici lacné, kvalitné, domáce viacvaječné cestoviny priamo z výroby. Ponúka niťovky, gágoríky, tarhoňu a iné.

Pizzéria Darijan Tisovec ponúka rozvoz pizze a jedál aj do Hnúšte. Ponuku a kontakt nájdete na FB stránke Pizza Caffe Darijan.

Vytvorené: 23. 10. 2020
Posledná aktualizácia: 23. 10. 2020 15:31