Hlásenia mestského rozhlasu 24.06.2021

Predaj - podnikateľ z Revúcej
Predaj - podnikateľka z Poľska
Predaj - súkromná podnikateľka

GEMERCLINIC n.o. Hnúšťa oznamuje občanom, že očkovanie vakcínou Moderna sa bude uskutočňovať BEZ REGISTRÁCIE cez webovú stránku každý pondelok a štvrtok na Poliklinike v Hnúšti na II. poschodí (oproti zubným ambulanciám). Stačí len prísť a zaočkujú Vás.

Futbalový klub Iskra Hnúšťa pozýva všetkých priaznivcov futbalu na majstrovský futbalový zápas dospelých, ktorý sa uskutoční v nedeľu 27.júna 2021 so začiatkom o 17.30 hod. Súperom nášho klubu bude OŠK Radzovce.  Zápas sa uskutoční v zmysle usmernení Slovenského futbalového zväzu a podmienok Úradu verejného zdravotníctva.

Podnikateľ z Revúcej predáva na mestskej tržnici paplónové a posteľné súpravy, plachty, prehozy, sedáky na stoličky, vankúše, obliečky, deky, lakové obrusy.

Podnikateľka z Poľska predáva za kultúrnym domom jahody 2 kg za 4,- €.

Súkromná podnikateľka predáva na mestskej tržnici zemiaky staré a nové, paradajky, papriku, červené a žlté melóny, marhule 2 kg za 4,- €.

Vytvorené: 24. 6. 2021
Posledná aktualizácia: 24. 6. 2021 12:24