Hlásenia mestského rozhlasu 24.09.2021

Oznam MsKS - Koncert dychovej hudby
Oznam MsP - nález mobilného telefónu
Oznam - Reštaurácia Kocka

Technické služby oznamujú, že aj tento rok sa uskutoční zber veľkoobjemového odpadu medzi ktorý patrí starý nábytok, koberce, matrace a pod.. Zber sa bude realizovať tak, že tieto odpady musia byť vyložené deň pred odvozom ku stojiskám komunálneho odpadu v určených dňoch podľa nasledovného harmonogramu:

28.09.2021 – Nábrežie Rimavy, SNP, Železničná, Športová

30.09.2021 – Vansovej, Budovateľov, Janka Kráľa, Pokroku, Mládeže, Sinecká, Š. M. Daxnera

01.10.2021 – Kpt. Nálepku, Švermova, Štúrova, Vladimíra Clementisa, Školská, Bakulíniho, Jesenského, Sládkovičova, Horná, Dolná.

Tieto odpady a ich odvoz sa realizujú len v tieto určené dni, inak sa takýto odpad nemôže vykladať na stojiská lebo vám hrozí pokuta do výšky 500,- €. Zber veľkoobjemového odpadu sa bude zabezpečovať naďalej cez zberný dvor, kde si nábytok doveziete alebo si môžete objednať odvoz tohto odpadu za poplatok.

Výbor Urbársko lesnej a pasienkovej spoločnosti Hačava oznamuje svojim členom, že zajtra 25. septembra 2021 v čase od 13.00 do 14.30 hod. sa uskutoční vyplatenie spoluvlastníckych podielov z výsledku hospodárenia spoločnosti v roku 2020. Vyplatenie sa uskutoční v sále Kultúrneho domu v mestskej časti Hačava. Vzhľadom k súčasnej pandemickej situácii je potrebné ochranné rúško.

Volejbalový klub Iskra Hnúšťa vás pozýva na 28. ročník volejbalového turnaja starších žiačok o Pohár primátora mesta, ktorý sa uskutoční zajtra 25. septembra 2021 o 9.00 hodine v Mestskej športovej hale v Hnúšti za účasti družstiev zo Zvolena, Žiaru nad Hronom, Krupiny, Banskej Bystrice, Ružomberka a domácej Iskry Hnúšťa.

Turnaj sa bude riadiť usmerneniami Úradu verejného zdravotníctva platnými ku dňu 25.septembra 2021 pre okres Rimavská Sobota.

MsKS  vás srdečne pozýva  stráviť sobotné dopoludnie s dychovou hudbou mesta Hnúšťa. Koncert sa uskutoční zajtra 25. septembra 2021 od 11.30 hod. pred MsKS.

Na ul. Francisciho sa našiel mobilný telefón. Bližšie informácie na MsP.

Reštaurácia KOCKA vás srdečne pozýva na kačacie hody, ktoré si môžete vychutnať v mesiacoch september a október 2021.

Vytvorené: 24. 9. 2021
Posledná aktualizácia: 24. 9. 2021 15:11