Hlásenia mestského rozhlasu 25.04.2022

Oznam - Stredoslovenská distribučná, a. s.
Oznam ZŠ J.F.Rimavského - Trieda s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka
Predaj - podnikateľka z Rimavskej Soboty
Predaj - podnikateľ zo Svitu

Stredoslovenská distribučná, a. s. oznamuje, že zajtra 26.apríla 2022 v čase od 7.30 do 16.30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny z dôvodu plánovaných prác na zariadeniach distribučnej sústavy prevádzkovateľa. Dodávka elektriny bude prerušená v mestskej časti :

• Hačava 23
  • Hačava Skálie.

Riaditeľstvo Základnej školy J. F. Rimavského v Hnúšti oznamuje, že v školskom roku 2022/2023 otvára v šiestom ročníku triedu s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka do ktorej sa môžu prihlásiť žiaci, ktorí ukončia piaty ročník v aktuálnom školskom roku na základnej škole. Prihlášku je možné stiahnuť na stránke školy, alebo prevziať osobne na sekretariáte riaditeľstva školy, ktorú je potrebné zaslať do 29. apríla 2022 na adresu školy, alebo osobne na sekretariát riaditeľstva školy. Kritérium úspešnosti je kladné hodnotenie psychologických testov, dosiahnutie 60% vo všeobecnom teste z anglického jazyka a slovenského jazyka a literatúry.

Podnikateľka z Rimavskej Soboty ponúka na mestskej tržnici veľký výber ovocia a zeleniny. V ponuke má zemiaky konzumné a sadbové, ovocné stromy a bylinky.

Podnikateľ zo Svitu predáva za kultúrnym domom:

- zemiaky konzumné 15 kg za 5- €,

- zemiaky sadbové 15 kg za 5,- €,

- jablká 5 kg za 3,- €,

- cibuľu 5 kg za 2,50 €,

- mrkvu 2 kg za 1,- €,

- petržlen 1 kg za 1,- €,

- kyslú kapustu 3 kg za 3,- €.

Vytvorené: 25. 4. 2022
Posledná aktualizácia: 25. 4. 2022 14:46