Hlásenia mestského rozhlasu 27.02.2020

Detské ihrisko Žihadielko
Knižnica prof. Š.Pasiara - beseda
Detské ihrisko Žihadielko

Vážení občania, do konca súťaže o ihrisko Žihadielko zostáva už len pár dní. Ak ste sa vy alebo Vaši príbuzní a známi ešte nestihli do hlasovania zapojiť a zároveň chcete vyhrať wellness pobyt pre celú rodinu, navštívte naše Klientske centrum na MsÚ, alebo sa zaregistrujte a hlasujte na stránke www.zihadielko.sk.  Ďakujeme za vašu pomoc.

Mesto Hnúšťa a Knižnica prof.Štefana Pasiara  vás srdečne pozývajú na besedu s najstaršou slovenskou kamionistkou pani Jarmilou Zacher Pajpachovou. Beseda sa uskutoční v pondelok 2.marca o 15:30 hod. v priestoroch knižnice.

Milí Hnúšťania, sme v poslednom a zároveň najťažšom týždni súťaže o ihrisko Žihadielko, preto je vaša pomoc a podpora teraz najdôležitejšia. Prosíme Vás, hlasujte za Hnúšťu každý jeden deň, víťazstvo máme skoro na dosah. Ďakujeme za každý jeden hlas. Hlasuje sa na stránke www.zihadielko.sk

Vytvorené: 27. 2. 2020
Posledná aktualizácia: 27. 2. 2020 9:48