Hlásenia mestského rozhlasu 27.03.2024

FK Iskra Hnúšťa - Majstrovský futbalový zápas
Predaj - pod. z Nových Zámkov
Predaj - podnikateľka z RS

Základná škola Janka Francisciho Rimavského v Hnúšti pozýva predškolákov a ich rodičov na slávnostný zápis do 1. ročníka na školský rok 2024/2025, ktorý sa uskutoční v stredu 03. apríla 2024 o 15.00 hod. na poschodí budovy I. st. za prítomnosti rodičov aj detí. Prihláška do 1. ročníka bude od 01. apríla 2024 dostupná aj online na internetovej stránke školy. Teší sa na Vás kolektív našej základnej školy.

MsKS v Hnúšti vás srdečne pozýva na divadelné predstavenie SVADBA POD KOHÚTOM v podaní revúckych a tisovských ochotníkov dňa 05. apríla 2024 o 18-tej hodine v dome kultúry. Vstupenky za cenu 3,- € si zakúpite hodinu pred predstavením.

Divadelné predstavenie plné hitov Karola Duchoňa Na srdci mi hraj, ktoré minulý rok vypredalo amfiteáter vo Východnej prichádza na amfiteáter v  Hnúšti a to 20. júla 2024. Vstupenky za najnižšiu  cenu 13,99 € a akciu 2+1 ZADARMO zakúpite v sieti predpredaj.sk a v kancelárii MsKS. Pozor, akcia platí  len do konca mája. Cena vstupenky na mieste bude 29,99 €.

Futbalový klub Iskra Hnúšťa vás pozýva na majstrovský futbalový zápas V. ligy skupiny D dospelých medzi mužstvami FK Iskra Hnúšťa a MFK Revúca, ktorý sa odohrá v sobotu 30. marca 2024 o 15.00 hodine  na štadióne FK Iskra Hnúšťa.

Podnikateľka z Nových Zámkov predáva na mestskej tržnici oblúkové, kráľovské záclony, obliečky, plachty, tepláky, legíny, nohavice,tričká, blúzky, spodné prádlo.

Podnikateľka z RS predáva na mestskej tržnici čerstvé ovocie a zeleninu. V ponuke má šalát, reďkovky, papriky, paradajky, jahody, zemiaky konzumné a sadbové, byliny a okrasné kvety.

Vytvorené: 27. 3. 2024
Posledná aktualizácia: 27. 3. 2024 13:15