Hlásenia mestského rozhlasu 27.04.2022

Oznam - Stredoslovenská distribučná, a. s.
Oznam ZŠ J.F.Rimavského - Trieda s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka
Kino Rimava - animovaná rozprávka 100% vlk
Kino Rimava - Klan Gucci
Predaj - podnikateľka z Rimavskej Soboty
Oznam - Reštaurácia Koliba

Stredoslovenská distribučná, a. s. oznamuje, že zajtra 28. apríla 2022 v čase od 7.00 do 16.30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny z dôvodu odstraňovania poruchy na zariadeniach distribučnej sústavy prevádzkovateľa. Dodávka elektriny bude prerušená na uliciach :

• Hlavná 100, 136, 953
  • Iváčka
  • Jesenského 102 -131
  • Mútnik
  • Štúrova
  • Zápotockého

Riaditeľstvo Základnej školy J. F. Rimavského v Hnúšti oznamuje, že v školskom roku 2022/2023 otvára v šiestom ročníku triedu s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka do ktorej sa môžu prihlásiť žiaci, ktorí ukončia piaty ročník v aktuálnom školskom roku na základnej škole. Prihlášku je možné stiahnuť na stránke školy, alebo prevziať osobne na sekretariáte riaditeľstva školy, ktorú je potrebné zaslať do 29. apríla 2022 na adresu školy, alebo osobne na sekretariát riaditeľstva školy. Kritérium úspešnosti je kladné hodnotenie psychologických testov, dosiahnutie 60% vo všeobecnom teste z anglického jazyka a slovenského jazyka a literatúry.

Kino Rimava vás pozýva na premietanie rozprávky 100% vlk v piatok 29. apríla 2022 o 16:30 hod. a na vysoko hodnotený film Klan Gucci o 18:30 hod. s Lady Gaga a Al Pacinom v hlavnej úlohe. Vstupné je 3,- €.

Podnikateľka z Rimavskej Soboty ponúka na mestskej tržnici veľký výber ovocia a zeleniny. V ponuke má zemiaky konzumné a sadbové, ovocné stromy a bylinky.

Reštaurácia Koliba vás pozýva v nedeľu 01. mája 2022 na pravý prvomájový kotlíkový guľáš, držkový perkelt a halušky na každý spôsob.

Vytvorené: 27. 4. 2022
Posledná aktualizácia: 27. 4. 2022 16:37