Hlásenia mestského rozhlasu 28.04.2023

Oznam - Reštaurácia Koliba
Predaj - podnikateľka RS
Predaj - podnikateľka

MsKS a Detský folklórny súbor Zrkadielko vás srdečne pozývajú na stavanie mája už dnes 28.apríla 2023 o 14.00 hodine na námestie pred polikliniku.

Technické služby mesta Hnúšťa oznamujú, že v dňoch od 1.mája - 7.mája 2023 bude vykonaný zber zeleného a bio odpadu na uliciach Horná, Dolná a v Kolónii. Jedná sa o zber z rodinných domov. Miesto na uloženie zeleného a bio odpadu bude pri Kasíne, odbočke na Salaš a oproti servisu Kováč. Prosíme vás o uloženie zeleného odpadu ako konárov a drevnej hmoty zvlášť a lístie s trávou do pristavených bigbegov. Upozorňujeme vás, že priestor bude monitorovaný a uloženie iného odpadu na verejné priestranstvá je zakázaný. Na to môžete využiť zberný dvor v areáli Technických služieb.

Mikroregión SINEC - KOKAVSKO, obec Klenovec a RODON Klenovec v spolupráci so stolnotenisovým klubom v Klenovci vás pozývajú na XI. ročník stolno-tenisového turnaja dospelých (Spomienka na Róberta Kováča), ktorý sa uskutoční zajtra 29.apríla 2023 o 9.00 hodine v Športovej hale v Klenovci. Priaznivci športu príďte povzbudiť šúťažiacich z obcí mikroregiónu a okolia, prineste si obuv na prezutie.

Futbalový klub Iskra Hnúšťa vás pozýva na majstrovský futbalový zápas dorastencov, ktorý sa odohrá zajtra 29.apríla 2023 o 16.00 hodine na štadióne FK Iskra Hnúšťa. Súperom nášho klubu bude MFK Baník Veľký Krtíš.

Predajňa APP nábytok na ulici Hlavnej vás pozýva na veľký jarný výpredaj. Využite zľavy až do 50%. Tešia sa na vašu návštevu.

Hostinec MATO – CHEMIK vás pozýva na oslavy Sviatku práce s posedením pri hudbe, pivku a vínku, v pondelok 1.mája 2023 od 10.00 hodiny. Tradične už budú pripravené držky a kotlíkový guláš.

Reštaurácia Koliba vás pozýva v pondelok 1.mája 2023 od 11.00 hodiny na prvomájový kotlíkový guláš, držkový perkelt a halušky.

Podnikateľka z RS predáva na mestskej tržnici ovocie a zeleninu. V ponuke má konzumné zemiaky 15 kg, sadiare, bylinky a jarné kvietky.

Podnikateľka z Poľska predáva za kultúrnym domom:

- zemiaky konzumné 15 kg za 7,- €,

- cibuľu 2 kg za 2,50 €,

- mrkvu 2 kg za 1,50 €,

- petržlen 1 kg za 1,50 €,

- jablká 5 kg za 3,- €,

- pomaranče 3 kg za 3,50 €,

- mandarinky 2 kg za 3,- €,

- hrozno 0,5 kg za 1,- €,

- kiwi 1 kg za 1,50 €,

- jablkovú šťavu 5l za 5,- €.

Vytvorené: 28. 4. 2023
Posledná aktualizácia: 28. 4. 2023 12:50