Hlásenia mestského rozhlasu 28.06.2019

Cirkus Gartner,
Klenovská Rontouka,
Festival Kokava 2019,

Milí rodičia, žiaci, Hnúšťania!

Gymnázium Mateja Hrebendu v Hnúšti Vás srdečne pozýva na trojdňové podujatie - Malá letná maturita, ktoré sa uskutoční v dňoch 2. - 4. júla 2019 v čase od 9.00 - 14.00 hodiny v priestoroch gymnázia a širšom okolí.

Prihlásiť sa môžete osobne alebo mailom na stránke školy.

Teší sa na Vás kolektív Gymnázia Mateja Hrebendu v Hnúšti

Cirkus Gartner Vás od 28. do 30. júna 2019 pozýva na cirkusovú šou v cirkusovom stane na priestranstve pri dopravnom ihrisku. V šou uvidíte medzinárodných artistov a množstvo zvierat – slona, krokodíla, aligátora, hady, ťavy, somáriky, poníky a mnoho iných prekvapení.

Špeciálna cena na dnešné predstavenie je 5 € pre každého. Na sobotné a nedeľné predstavenie je vstupné 5 € pre deti a 8 € pre dospelých.

Gemersko – malohontské folklórne slávnosti, pod názvom Klenovská Rontouka, opäť po roku pozývajú všetkých milovníkov tradičnej ľudovej kultúry, na svoj 41. ročník.

Organizátori Obec Klenovec, Gemersko – malohontské osvetové stredisko v Rimavskej Sobote, Banskobystrický samosprávny kraj, Občianske združenie RODON Klenovec, Matica Slovenská a celý autorský tím Vám ponúkajú jedinečnú skladbu scénických, ale aj
sprievodných podujatí. Nadregionálne folklórne slávnosti s medzinárodnou účasťou sa uskutočnia 28. - 30. júna 2019. Od dnes 28. júna 2019 od 16:00, až do nedele 30. júna 2019 bude miestom slávností už tradične Obec Klenovec.

Občianske združenie priaznivcov športu a kultúry vás pozýva na Festival Kokava, kde okrem iných vystúpia aj Kollárovci, Iné Kafe, Drišľak a Cigánski diabli, ktorý sa uskutoční 5. a 6. júla 2019 v amfiteátri v Kokave nad Rimavicou.

Lístky si môžete zakúpiť v predajni Janka 1 a Janka 2 v Hnúšti. Jednodňový na 5.7.2019 v cene 10 € a na 6.7.2019 v cene 7 € alebo dvojdňový v cene 20 €.

Vytvorené: 28. 6. 2019
Posledná aktualizácia: 28. 6. 2019 10:09