Hlásenia mestského rozhlasu 28.07.2020

Oznam MsKS - Jazda cyklobusom do Národného parku Muránska planina
Kino Rimava - Príliš osobná známosť
Oznam - Stredná odborná škola Hnúšťa
Oznam - Brantner Gemer s. r. o.
Predaj - podnikateľ z Poľska
Predaj - Firma Pefima s. r. o.

Turistické informačné centrum Hnúšťa pre vás aj tento rok pripravilo nezabudnuteľnú jazdu cyklobusom do Národného parku Muránska planina. Už túto sobotu (1.8.2020) máte možnosť navštíviť Hrad Muráň, výhliadku Poludnica, pozrieť si chov polodivokých koní či lúku plnú sysľov. V prípade potreby môžete využiť aj našu požičovňu bicyklov. Prihlásiť sa môžete na čísle 0901 706 641, alebo osobne v Turistickom informačnom centre, či kancelárii MsKs v Hnúšti.

Letné kino RIMAVA vás pozýva už tento piatok 31. júla 2020 o 21.hodine na premietanie českej romantickej komédie PRÍLIŠ OSOBNÁ ZNÁMOSŤ. Tri ženy. Tri podoby lásky. Tri príbehy radosti i bolesti, šťastia aj smútku. Už tento piatok v amfiteátri v Hnúšti. Vstupné: 3,-€

Stredná odborná škola v Hnúšti oznamuje, že v školskom roku 2020/2021 otvára 2- ročné nadstavbové štúdium v odboroch:

• Strojárstvo-výroba, montáž a oprava prístrojov, strojov a zariadení
  • Odevníctvo
  • Drevárska a nábytkárska výroba

Podmienkou prijatia je úspešné absolvovanie trojročného učebného odboru s výučným listom v príslušnom odbore.

Štúdium je bezplatné. Pre každého študenta vytvoria podmienky, ktoré zohľadnia jeho individuálne potreby napríklad, z dôvodu zamestnania a ďalších prekážok. Ponúkajú ústretový prístup tak, aby každý študent úspešne absolvoval štúdium a dosiahol úplné stredné odborné vzdelanie s maturitou.

II. termín podania prihlášky je do 31. júla 2020.

Bližšie informácie na telefónnych číslach 047/542 24 26 alebo 0905 405 188. Tlačivo prihlášky nájdete na internetovej stránke školy.

Spoločnosť Brantner Gemer s. r. o. oznamuje, že z technických príčin sa zber papiera prekladá na štvrtok 30. júla 2020.

Podnikateľ z Poľska predáva za kultúrnym domom nové zemiaky 15 kg za 4 €, uhorky nakladačky 10 kg za 13 €, marhule po  1,70 €, broskyne po 1,20 €, slivky po 1 €, čučoriedky po 5 €.

Firma Pefima s. r. o. predáva na mestskej tržnici minerálne kamene, šperky z chirurgickej ocele.

Vytvorené: 28. 7. 2020
Posledná aktualizácia: 28. 7. 2020 14:00