Hlásenia mestského rozhlasu 29.03.2019

Kominárstvo Gašpar - čistenie a kontrola komínov,
ZŠ Klokočova - Zápis do 1.ročníka,
ZŠ J.F.Rimavského - Zápis do 1.ročníka

Súkromný predajca z Detvy ponúka na predaj slovenské zemiaky na sadenie - žlté, poloskoré a poloneskoré, balené sú v 10 kg vreciach. Cena za 1 kg je 0,49 €. V ponuke má aj zemiaky konzumné jablká, cibuľku jarnú, uhorky šalátové, papriku pálivú, cibuľu, cibuľku na sadenie.

Predáva sa ihneď po vyhlásení a predajca sa zdrží 1 hodinu.

Zajtra 30.marca 2019 sa budú vykonávať preventívne protipožiarne kontroly podľa zákona o ochrane pred požiarmi č. 314/2001 Z. z.. Preventívne protipožiarne kontroly budú vykonávať poverené osoby mestom Hnúšťa, ktoré budú mať povolenie od mesta a na vyzvanie sa budú preukazovať služobným preukazom. Kontrola sa  bude vykonávať v čase od 09.00 hodiny na ulicach  Š. M. Daxnera, Bottova a Janka Kráľa.

Kominárstvo Gašpar oznamuje, že v pondelok 1.apríla 2019 bude vykonávať čistenie a kontrolu komínov s vydaním dokladu pre poistnú udalosť.

Záujemci sa môžu nahlasovať na t.č. 0903 885 802.

Cena za bežné čistenie je 20 € aj s Revíznou správou a komínovým štítkom.

Milí rodičia,

Základná škola Klokočova Hnúšťa

Vás srdečne pozýva so svojimi detičkami na ich zápis do 1.ročníka.

Zápis sa uskutoční 1.apríla 2019 od 13.00 do 17.00 hodiny v hlavnej budove ZŠ Klokočova.

Prineste si rodný list dieťaťa a občiansky preukaz.

Čaká Vás príjemné a pre rodiča krásne popoludnie.

Vedenie a pedagógovia Základnej školy J. F. Rimavského na Nábreží Rimavy v Hnúšti pozývajú všetkých predškolákov a ich rodičov na slávnostný zápis do 1.ročníka pre šk. rok 2019/2020.

Zápis sa uskutoční 1.apríla 2019 o 15.00 hodine v budove I.stupňa ZŠ.

Je potrebné priniesť rodný list dieťaťa a písacie potreby.

Vytvorené: 29. 3. 2019
Posledná aktualizácia: 29. 3. 2019 15:23