Hlásenia mestského rozhlasu 29.04.2019

Prednáška v Knižnici prof. Š.Pasiara,
Krompeľfest,
Oznam - PMXnet s.r.o.,
Oznámenie o voľnom pracovnom mieste

Pozývame vás na zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Hnúšti,

ktoré sa uskutoční v utorok 30.apríla 2019 o 15.00 hodine

do zasadačky Mestského úradu v Hnúšti.

Technické služby Mesta Hnúšťa ponúkajú voľné pracovné miesto na obsadenie pracovnej pozície na letnú sezónu 2019:

Plavčík letného kúpaliska.

Podmienky prijatia: študent - študentka strednej alebo vysokej školy, vek minimálne 18 rokov v čase nástupu.

Nástup: 1.júna 2019

Záujemci sa môžu prihlásiť na t.č. 0903 749 626 alebo osobne v MŠH Hnúšťa.

Pizza Gaia oznamuje, že DNES ako aj každý pondelok, môžete využiť akciu 2+1 len za 1 €.

Objednaj si 2 pizze, cestoviny, šaláty alebo čínu a tretie dostaneš len za 1 €.

Akcia platí každý pondelok v Pizza Gaia. Celú ponuku nájdete na www.pizzagaia.sk alebo na t.č. 0950 47 47 49.

Podnikateľ z Poľska predáva na parkovisku za kultúrnym domom:

- jablká 5 kg za 2,00 €

Predávať sa bude do 15.00 hodiny.

Klub komunistov Slovenska a pohostinské zariadenie MATO - bývalý CHEMIK Vás pozývajú na tradičné pripomenutie 1.mája - sviatku práce, dňa 1.mája 2019 od 10.00 hodiny do priestorov zariadenia. O občerstvenie a prvomájový guláš je postarané.

Podnikateľka z Rožňavy ponúka na parkovisku za kultúrnym domom na predaj: blúzky, tričká, pulóvre, nohavice, spodné prádlo, rôznu obuv, umelé kytice a iný tovar v akcii.

Knižnica prof. Štefana Pasiara vás pozýva na odbornú prednášku - Vplyv myslenia na zdravie - s českou spisovateľkou a psychosomatičkou Antoniou Krzemieňovou. Prednáška sa uskutoční zajtra 30.apríla 2019 o 16.30 hod.

Všetci ste srdečne vítaní.

Dobrovoľníci zo SOŠ a CVČ, pod záštitou Mesta Hnúšťa, MAS Malohont, za pomoci organizácie IUVENTA a s finančnou podporou BBSK Vás srdečne pozývajú na KROMPEĽFEST, ktorý sa uskutoční v stredu 1.mája 2019 v čase od 11.30 do 14.30 hod. na Francisciho námestí. Čaká vás ochutnávka tradičných zemiakových jedál našich predkov, živá ľudová hudba, detský kútik, tanečný workshop pre malých aj veľkých a remeselné tvorivé dielne pre deti. Prineste si vlastnú vidličku a lyžičku a bude to váš malý ekočin.

Spoločnosť PMXnet s.r.o. vám oznamuje, že v dňoch 2. a 3.mája 2019 a v dňoch 9. a 10.mája 2019 bude predajňa z dôvodu čerpania dovolenky zatvorená. Za porozumenie vám ďakujú.

Centrum pre deti a rodiny Hnúšťa (predtým Detský domov), Budovateľov 801, 981 01  Hnúšťa

informuje o voľnom pracovnom mieste - Ekonomický zamestnanec na zastupovanie počas rodičovskej dovolenky.

Termín nástupu: máj/jún 2019

Bližšie informácie na t.č. 0902 725 644 alebo na dedskovranok@stonline.sk

Termín podania žiadosti je do 10.mája 2019.

Vytvorené: 29. 4. 2019
Posledná aktualizácia: 29. 4. 2019 15:17