Hlásenia mestského rozhlasu 30.04.2019

Prvomájový kotlíkový guláš v Kolibe,
Predaj - podnikateľka z Nových Zámkov,
Klub komunistov Slovenska - oslavy 1.mája,

Dobrovoľníci zo SOŠ a CVČ, pod záštitou Mesta Hnúšťa, MAS Malohont, za pomoci organizácie IUVENTA a s finančnou podporou BBSK Vás srdečne pozývajú na KROMPEĽFEST, ktorý sa uskutoční zajtra 1.mája 2019 v čase od 11.30 do 14.30 hod. na Francisciho námestí. Čaká vás ochutnávka tradičných zemiakových jedál našich predkov, živá ľudová hudba, detský kútik, tanečný workshop pre malých aj veľkých a remeselné tvorivé dielne pre deti. Prineste si vlastnú vidličku a lyžičku a bude to váš malý ekočin.

Knižnica prof. Štefana Pasiara vás pozýva na odbornú prednášku - Vplyv myslenia na zdravie - s českou spisovateľkou a psychosomatičkou Antoniou Krzemieňovou. Prednáška sa uskutoční dnes 30.apríla 2019 o 16.30 hod.

Všetci ste srdečne vítaní.

Reštaurácia Koliba vás pozýva zajtra 1.mája 2019 na prvomájový kotlíkový guláš. Ku každej porcii gulášu  dostanete 1 malé pivo Krušovice alebo kofolu zadarmo.

Podnikateľka z Nových Zámkov ponúka na mestskej tržnici kvalitné záclony - všetky výšky a šírky, 5D návlečky, plachty a spodné prádlo.

Klub komunistov Slovenska a pohostinské zariadenie MATO - bývalý CHEMIK Vás pozývajú na tradičné pripomenutie 1.mája - sviatku práce, zajtra 1.mája 2019 od 10.00 hodiny do priestorov zariadenia. O občerstvenie a prvomájový guláš je postarané.

Vytvorené: 30. 4. 2019
Posledná aktualizácia: 30. 4. 2019 10:23