Hlásenia mestského rozhlasu 30.05.2019

Dni mesta Hnúšťa,
MIX PARTY diskotéka v Hostinci MATO-Chemik,
Oznam TS - vývoz komunálneho odpadu,
Deň otvorených dverí v predajni Stihl,
Festival Kokava 2019,

Vážení občania,

už tento víkend sa môžete tešiť na 24.ročník Dní mesta Hnúšťa.

Zajtra 31.mája od 15-tej sa môžete zabaviť na jarmoku remesiel na námestí pred poliklinikou, ktorý otvárajú deti z detského folklórneho súboru Zrkadielko. Po nich bude až do večerných hodín pokračovať jarmok, na ktorom bude sprevádzať ľudová hudba Davida Oláha. O 16-tej hodine sa bude otvárať v expozičnej miestnosti Domu kultúry výstava 15 rokov s Hnúšťanským hlasom. O 18:30 slávnostne otvoríme dni mesta pri pomníku J.F.Rimavského literárno-dramatickým pásmom zo života Janka Francisciho, nebudú chýbať folklórne vystúpenia a ocenenia osobností mesta.

Sobota 1.jún odštartuje jarmokom a športovými turnajmi na ihriskách pri gymnáziu a na štadióne. Od 10-tej začína v záhrade 1.mája akcia pre deti s názvom Hnúšťankovo, ktorá potrvá až do 14-tej hodiny. Večer bude patriť koncertom na amfiteátri. O 19:30 vystúpi kapela Janko Kulich Kolegium, o 21:00 kapela HEX so svojimi známymi hitmi a hudobný večer uzavrie skupina Lucie Revival z Čiech. Vstup na všetky koncerty je zdarma.

V nedeľu o 11:05 odchádza parný vláčik na Zbojská zo železničnej stanice. Lístky si môžete zakúpiť v kanceláriách MsKS.

Tešíme sa na spoločné chvíle s vami.

Hostinec MATO-Chemik a DJ MIMO Vás pozýva na MIX PARTY diskotéku plnú dancu, oldies, cz a sk hitov - takže z každého rožku trošku. V sobotu 1.júna 2019 od 22.00 hodiny v Chemiku.

Technické služby oznamujú, že komunálny odpad z IBV sa bude vyvážať zajtra 31.mája 2019.

Predajňa Stihl Hnúšťa a areáli bývalej STS vás srdečne pozýva na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční už túto sobotu 1.júna 2019. Čaká na vás prezentácia noviniek produktov Stihl a záhradnej techniky, občerstvenie, kapustnica a zľava 10%.

Teší sa na vás kolektív predajne.

Občianske združenie priaznivcov športu a kultúry vás pozýva na Festival Kokava, kde okrem iných vystúpia aj Kollárovci, Iné Kafe, Drišľak a Cigánski diabli, ktorý sa uskutoční 5. a 6. júla 2019 v amfiteátri v Kokave nad Rimavicou.

Dvojdňový lístok pre dospelých si môžete zakúpiť v akciovej cene 15 Eur do 31.mája 2019 v predajni Janka 1 a Janka 2 v Hnúšti.

Vytvorené: 30. 5. 2019
Posledná aktualizácia: 30. 5. 2019 12:19