Hlásenia mestského rozhlasu 30.08.2019

Kvetinárstvo Miriam
Chovateľské potreby - oznam
SSE - prezentácia nových cien

Vážení občania, mesto Hnúšťa Vás pri príležitosti 75. výročia SNP pozýva na obnovenú tradíciu partizánskych vatier. Partizánsku vatru zapálime dnes 30. augusta o 20:00 hod. v lokalite Kríž. Na miesto konania sa dostanete pešo smerom na Brezinu, kde po 400 metroch uvidíte značenie, ktoré Vás dovedie až na miesto. Návštevníkom odporúčame zabezpečiť si na cestu vlastné svetlo.

Mesto Hnúšťa a PMXnet pozýva všetky deti z ročníkov 2004 – 2013 na detský prekážkový beh PMXnet Gladiator run, ktorý sa uskutoční v sobotu  31. augusta 2019 v mestskom parku. Začiatok registrácie je od 9:00 hod., zaregistrovať svoje deti na preteky môžete aj v spoločnosti PMXnet a Klientskom centre Mestského úradu v Hnúšti.

Štartovné je vo výške 3€ a každý účastník dostane medailu, čelenku, pitný režim a občerstvenie.

Výťažok venujeme na dobročinné účely.

Podnikateľka z Poľska predáva na parkovisku za kultúrnym domom:

- papriku 1 kg za 0,90€

- paradajky 1 kg za 0,90€

- broskyne 1 kg za 0,90 €

- kápiu 1kg za 1€

- slivky 1 kg za 0,80 €

- kukuricu 5 ks za 1,20€

- karfiol 1 kus za 1€

- uhorky nakladačky 10kg za 10€

Podnikateľ z Poľska predáva na parkovisku za kultúrnym domom:

- zemiaky 15 kg za 8€

- cibuľu 10 kg za 5€

Základná škola Klokočova v Hnúšti Vás milí žiaci a rodičia srdečne pozýva na slávnostné otvorenie šk.roka 2019/2020

2.septembra 2019 o 8.00 hod. v hlavnej budove ZŠ. Aj tento školský rok Vás čaká veľa prekvapení a zážitkov v podobe nového školského ihriska, akadémie Mateja Tótha, zrekonštruovaná strecha nad jedálňou, vynovené chodby a triedy, aktivity v rámci národných projektov a iné. Tešia sa na Vás pani učiteľky ,vysmiate pani kuchárky a celý kolektív ZŠ.

Mesto Hnúšťa a ZO SZPB Vás pozývajú na oslavy 75. výročia SNP dňa 2. septembra o 10,00 hod. pri pamätníku SNP v Hnúšti.

Základná škola Janka Francisciho Rimavského v Hnúšti oznamuje rodičom a žiakom, že slávnostné otvorenie školského roka

2019/2020 sa uskutoční 2. septembra 2019 o 8:15 pred budovou 1. stupňa základnej školy.

Knižnica prof. Štefana Pasiara oznamuje svojím čitateľom a návštevníkom, že z dôvodu prebiehajúcej revízie knižničného fondu, bude naďalej od 2. septembra až do odvolania zatvorená.

Kvetinárstvo Miriam oznamuje, že v nedeľu 1. septembra bude predajňa otvorená v čase od 17,00 do 19,00 hodiny.

Chovateľské potreby na poliklinike Vás pozývajú na nákup školských zošitov. Cena zošitov je od 0,10€ do 0,30€.

Vážení spoluobčania dnes Vás budú navštevovať pracovníci stredoslovenskej energetiky za účelom prezentácie nových cien na rok 2020. Pracovníci sú certifikovaní a riadne označení preukazmi. Pracovníkov si môžete overiť na zákazníckej linke stredoslovenskej energetiky. Pre rýchle vybavenie si pripravte ročné vyúčtovanie za elektriku a plyn.

Vytvorené: 30. 8. 2019
Posledná aktualizácia: 30. 8. 2019 13:04