Hlásenia mestského rozhlasu 30.10.2019

Preventívne protipožiarne kontroly
Voľné pracovné miesta
Futbalový zápas 5. ligy

Čerpacia stanica Slovnaft v Hnúšti oznamuje, že v dnes 30.októbra bude od 8.00 hodiny zatvorená  z technických príčin. Otvorená bude 31. októbra od 12,00 hod.. Za spôsobené nepríjemnosti sa ospravedlňujú a ďakujú za pochopenie.

Knižnica prof. Štefana Pasiara vás pozýva na odbornú prednášku -"Sám sebe lekárom"  - s českou spisovateľkou a psychosomatičkou Antoniou Krzemieňovou. Prednáška sa uskutoční v stredu, 6.novembra, o 16:00 hod

Spoločnosť Brantner zabezpečujúca zvoz separovaného odpadu sa Vám ospravedlňuje za administratívnu chybu, ktorou bol termín zvozu plastov nesprávne určený na 29.10.2019. Najbližší termín zberu plastov bude 7.11.2019. Za pochopenie ďakujeme.

Dňa 2.novembra 2019 sa budú vykonávať preventívne protipožiarne kontroly podľa zákona o ochrane pred požiarmi č. 314/2001 Z. z.. Preventívne protipožiarne kontroly budú vykonávať poverené osoby mestom Hnúšťa, ktoré budú mať povolenie od mesta a na vyzvanie sa budú preukazovať služobným preukazom. Kontrola sa  bude vykonávať v čase od 9.00 hodiny na uliciach Jesenského, Štúrova, Zápotockého, Kpt. Nálepku. V prípade nepriaznivého počasia sa kontroly nebudú vykonávať.

Centrum pre deti a rodiny v Hnúšti informuje o voľných pracovných miestach sociálny pracovník, sociálny pracovník/asistent sociálnej práce, psychológ.

Termín nástupu: ihneď

Termín podania žiadosti je do 15.11.2019. Žiadosti so všetkými požadovanými dokladmi (zverejnené na stránke UPSVaR) zasielajte na adresu: Centrum pre deti a rodiny Hnúšťa, Budovateľov 801, 981 01 Hnúšťa.

Bližšie informácie: Mgr. Ľudmila Sucháčová, riaditeľka centra

Tel. číslo: 0902 725 644

email: dedskovranok@stonline.sk

Futbalový klub Iskra Hnúšťa Vás pozýva na dohrávku piateho kola majstrovského futbalového zápasu  5.ligy skupiny D medzi mužstvami FK Iskra Hnúšťa a TJ Vinohrad Čebovce, ktorý sa odohrá  2.novembra 2019 o 13.30 hod. na štadióne FK Iskra Hnúšťa.

Vytvorené: 30. 10. 2019
Posledná aktualizácia: 30. 10. 2019 10:49