Hlásenia mestského rozhlasu 31.05.2019

Dni mesta Hnúšťa,
Výstava ročných prác v klube dôchodcov,
Zasadnutie Valného zhromaždenia ULSP v Hačave,
Oznam - Reštaurácia Koliba,
MIX PARTY diskotéka v Hostinci MATO-Chemik,
Deň otvorených dverí v predajni Stihl,

Vážení občania, srdečne Vás pozývame osláviť s nami 24. ročník Dní mesta Hnúšťa.

Dnes od 10.00 hod. bude v sobášnej sieni MsÚ prebiehať vyhodnotenie literárnej súťaže Hrebendova kapsa.

Od 15-tej sa môžete zabaviť na jarmoku remesiel na námestí pred poliklinikou, ktorý otvárajú deti z detského folklórneho súboru Zrkadielko. Po nich bude až do neskorých večerných hodín pokračovať jarmok, na ktorom budú v ponuke Muránske buchty, domáce pagáčiky, med, drevené lyžičky, medovníky, háčkované výrobky a mnoho iného. Celým jarmokom Vás bude sprevádzať ľudová hudba Davida Oláha.

O 16-tej hodine sa bude otvárať v expozičnej miestnosti Domu kultúry výstava 15 rokov s Hnúšťanským hlasom.

O 18:30 slávnostne otvoríme dni mesta pri pomníku J.F.Rimavského literárno-dramatickým pásmom zo života Janka Francisciho, nebudú chýbať folklórne vystúpenia a ocenenia osobností mesta.

Sobota 1.jún odštartuje jarmokom a športovými turnajmi na ihriskách pri gymnáziu a na štadióne. Od 10-tej začína v záhrade 1.mája akcia pre deti s názvom Hnúšťankovo, ktorá potrvá až do 14-tej hodiny. Večer bude patriť koncertom na amfiteátri. O 19:30 vystúpi kapela Janko Kulich Kolegium, o 21:00 kapela HEX so svojimi známymi hitmi a hudobný večer uzavrie skupina Lucie Revival z Čiech. Vstup na všetky koncerty je zdarma.

V nedeľu o 11:05 odchádza parný vláčik na Zbojská zo železničnej stanice. Lístky si môžete zakúpiť v kanceláriách MsKS.

Tešíme sa na spoločné chvíle s vami.

Základná organizácia Slovenského zväzu zdravotne postihnutých vás pozýva na výstavu ručných prác v klube dôchodcov v MsKS, dnes od 10.00 do 15.00 hodiny.

Výbor Urbárskej lesnej a pasienkovej spoločnosti v Hačave pozýva svojich členov na zasadnutie Valného zhromaždenia, ktoré sa uskutoční zajtra 1.júna 2019 od 13.00 hodiny v sále Kultúrneho domu v Hačave.

Vzhľadom k prerokovávaniu zmien v Zmluve o pozemkovom spoločenstve je osobná účasť členov zvlášť dôležitá a potrebná.

Reštaurácia Koliba vás pozýva zajtra 1.júna 2019 na kotlíkový guláš, držkový perkelt, cigánsku pečienku a iné špeciality.

Hostinec MATO-Chemik a DJ MIMO Vás pozýva na MIX PARTY diskotéku plnú dancu, oldies, cz a sk hitov - takže z každého rožku trošku. Zajtra 1.júna 2019 od 22.00 hodiny v Chemiku.

Predajňa Stihl Hnúšťa a areáli bývalej STS vás srdečne pozýva na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční zajtra 1.júna 2019. Čaká na vás prezentácia noviniek produktov Stihl a záhradnej techniky, občerstvenie, kapustnica a zľava 10%.

Teší sa na vás kolektív predajne.

Vytvorené: 31. 5. 2019
Posledná aktualizácia: 31. 5. 2019 12:15