Hlásenia mestského úradu 21.02.2020

Brilantná komédia Milenec,
Valentínska párty v Chemiku,
Očná optika ANPEK - vyhotovenie dioptrických okuliarov

Milí Hnúšťania, ďakujeme Vám za podporu v súťaži o ihrisko Žihadielko a zároveň Vás prosíme, aby ste hlasovali za Hnúšťu každý jeden deň a nezabudli odohrať aj bonusovú hru. Do konca súťaže ostáva už len 8 dní a v súčasnosti sa nachádzame na poslednom desiatom mieste. Ale ak chceme vyhrať ihrisko, bez Vašej pomoci to nepôjde. Ďakujeme za každý jeden hlas. Hlasuje sa na stránke www.zihadielko.sk

Mesto Hnúšťa a Mestské kultúrne stredisko v Hnúšti Vás srdečne pozývajú na poslednú fašiangovú zábavu spojenú s pochovávaním basy dňa 25.februára 2020 od 19.00 hodiny do spoločenskej sály prístavby domu kultúry. Do tanca zahrá dychová a ľudová hudba mesta Hnúšťa, spevácka skupina Skaliny a Húžva a Duo VK. Vstupné 2 €.

O 17.00 hodine vyrazí spred budovy domu kultúry fašiangový sprievod v maskách, do ktorého sa môžete zapojiť aj vy.

Mesto Hnúšťa, MsKS a Teatro Wustenrot Vás pozývajú na brilantnú komédiu Milenec vo štvrtok 27.februára 2020 o 18.00 hodine do divadelnej sály domu kultúry, v ktorej sa vám predstaví Martin Mňahončák, Karin Hajdu, Dominika Žiaranová a Mirka Partlová. Vstupenky za cenu 15 € si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal alebo v kanceláriách MsKS.

Hostinec Chemik a DJ Mimo Vás pozývajú zajtra o 21.00 hodine na Valentínsku párty plnú horúcich hitov a slaďákov.

Očná optika ANPEK oznamuje, že 25.febrára 2020 od 9.00 do 9.45 v zasadačke mestského úradu ponúka možnosť kompletného vyhotovenia dioptrických okuliarov.

Vytvorené: 21. 2. 2020
Posledná aktualizácia: 21. 2. 2020 15:10