Hlásenie mestského rozhlasu 07.09.2020

Oznam - Zber a vývoz zeleného odpadu
Oznam MsÚ - Výberové konanie na terénneho sociálneho pracovníka
Predaj - podnikateľka z Nových Zámkov

Mesto Hnúšťa prostredníctvom Technických služieb mesta bude realizovať zber a vývoz zeleného odpadu podľa ulíc od piatku do pondelka nasledovne:

od 09. 10 do 12. 10  - Športová, Kpt. Nálepku, m. č. Hačava

od 16. 10 do 19. 10  - Sládkovičova pri DOS, Daxnerova, Kotlišská

od 23. 10 do 26. 10  - ul. Pokroku pri ihrisku, Skalica, Amfiteáter, Rad

od 30. 10 do 02. 11  - Banícka, Mierova, I. mája, Hlavný cintorín, Cintorín St. Likier

od 06. 11 do 09. 11  - Kotlišská pri Kutliakovi, Likier – ul. Horná, Likier – ul. Dolná

od 13. 11 do 16. 11  - J. Kráľa, Taverna

Stále rozmiestnené kontajnery sú:

·         miestna časť Brádno

·         miestna časť Polom

·         miestna časť Hačava Skálie

·         miestna časť Hačava cintorín

·         Mútnik

Vývoz sa bude realizovať z týchto ulíc a miestnych častí vždy v pondelok. V prípade nepriaznivého počasia sa zber predlžuje o deň. V prípade skoršieho naplnenia kontajnera, žiadame občanov, aby vzniknutú situáciu nahlásili na t. č. : 047/542 3113 – pracovníkom Technických služieb mesta Hnúšťa. Upozorňujeme zároveň občanov, aby do kontajnerov dávali len zelený odpad, a konáre vedľa kontajnera a žiadny iný odpad. Tieto miesta budú monitorované fotopascami.

Mesto Hnúšťa vyhlasuje výberové konanie na jedno pracovné miesto terénneho sociálneho pracovníka. Uzávierka na predkladanie žiadostí o prijatie do zamestnania je 15. októbra 2020. Všetky potrebné informácie získate na webovej stránke mesta Hnúšťa alebo osobne na Mestskom úrade v Hnúšti.

Podnikateľka z Nových Zámkov predáva za kultúrnym domom konzumné zemiaky 10 kg/2,50 €, ďalej ponúka na mestskej tržnici nohavice, mikiny, vesty, kabelky, obliečky, ponožky, pyžamá.

Vytvorené: 7. 10. 2020
Posledná aktualizácia: 7. 10. 2020 8:59