Hlásenie mestského rozhlasu 17.12.2020

Oznam MsÚ - Uznesenie Krízového štábu Mesta Hnúšťa
Oznam - Predajňa Elektro Kováč
Oznam - Kvetinárstvo Tulipán

Mestský úrad oznamuje, že s účinnosťou od 17. decembra 2020, obmedzuje z hygienicko - prevádzkových dôvodov osobný kontakt s klientami len na prípady a úkony, ktoré neznesú odklad. Pri všetkých ostatných úkonoch môžu klienti využiť dištančnú formu kontaktu (telefonicky, e-mailom a písomne). Úradné hodiny klientského centra bubú obmedzené na čas od 7.30 hod. do 15.00 hod., každý pracovný deň. Zároveň žiadame klientov, aby v klientskom centre uprednostnili bezhotovostný platobný styk. Všetky mailové aj telefonické kontakty jednotlivých oddelení MsÚ a referentov sú dostupné na internetovej stránke mesta. Za pochopenie ďakujeme.

Predajňa Elektro Kováč oznamuje zákazníkom, že počas tohto víkendu sa predaj uskutoční cez výdajné miesto.

Kvetinárstvo Tulipán oznamuje, že v prípade potreby vieme doručiť kvety, kytice, vence a darčeky formou donášky. Tel. č. 0907 509 345

Vytvorené: 17. 12. 2020
Posledná aktualizácia: 17. 12. 2020 10:17