Hlásenie mestského rozhlasu 22.05.2023

Oznam MŠ - zápis do MŠ Nábrežie Rimavy a Klokočova
Oznam - Urbár, pozemkové spoločenstvo Klenovec
Oznam - Firma OBUTY

Od 2.júna do 4.júna 2023 môžete stráviť dni oslavou nášho mesta.  Headlinerom sobotného večera bude skupina NOCADEŇ. V cene vstupenky bude aj vystúpenie skupiny MARLETT, predkapely Betka a Pohľad z blízka a záverečná párty v podaní DJ KAYA a DJ GUSTA. Lístky za predpredajovú cenu 3,- € si môžete zakúpiť v kancelárii MsKS, v klientskom centre MsÚ a v knižnici. Okrem tohto všetkého vám v sobotu ponúkame koncert Marcely Laiferovej, ktorý bude zdarma o 17.00 hodine v dome kultúry. Tešíme sa na vás.

Riaditeľstvá materských škôl Nábrežie Rimavy a Klokočova v Hnúšti oznamujú, že zápis detí do materskej školy na školský rok 2023/2024 bude prebiehať v termíne: od 1. mája 2023 - 31. mája 2023. Pre deti, ktoré dovŕšia vek 5 rokov do 31. augusta 2023 je predprimárne vzdelávanie povinné!

Žiadosť na prijatie dieťaťa si môžete stiahnuť na stránkach mesta a školy: www.msnrrimavienka.sk, na facebookovskej stránke MŠ Klokočova.

Žiadosť môžete doručiť:

1. Poštou, na adresu jednotlivých materských škôl
  2. Vložiť do poštovej schránky na budovách materských škôl (v obálke alebo euroobale)
  3. Elektronicky (scen), na emailovú adresu materských škôl
  4. Osobne vyzdvihnúť v materských školách

Žiadosť o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie musí byť podpísaná oboma zákonnými zástupcami a vyplnené všetky údaje o dieťati

Urbár, pozemkové spoločenstvo Klenovec, oznamuje svojím členom, že v sobotu 27. mája 2023 o 10.00 hod. v sále spoločenského domu v Klenovci sa uskutoční valné zhromaždenie. Účasť členov je potrebná. Na zasadnutí bude oznámený termín výplaty podielov za rok 2022.

Firma OBUTY bude dnes 22. mája 2023 od 11.00 do 16.00 hodiny predávať v kultúrnom dome dámsku, pánsku a detskú obuv slovenskej výroby.

Vytvorené: 22. 5. 2023
Posledná aktualizácia: 23. 5. 2023 9:20